Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnomnek atadtam egy csokor rozsat Valentin nap alkalmabol (elore, mert nem lehetunk egyutt akkor), de rajta felejtettem az arat, es csak most jutott eszembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 12. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán semmit. Talán ne foglalkozz vele :D
2012. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Ha drága volt a virág, akkor ne foglalkozz vele.

Úgy sem tudsz mit tenni, ezért felesleges paráznod rajta.

2012. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Észrevette, de nem hiszem, hogy megemlíti:)

Amúgy ki a fenét érdekel, marhára örül a csokor rózsának.

2012. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

epp az,hogy nem volt draga.na de mar igy van...nyilvan nem fog belole nagy ugyet csinalni,csak kellemetlen erzes.

kosz a valaszokat.

2012. febr. 12. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:

ne fglalkozz vele


normális lányt nem érdekel

sőt,tudom értékelni ha párom nem a legdrágább helyen veszi meg ugyanazt amit máshol feleannyiért

(épp ezért mutattam meg neki,hogy a lakástól 3 percre a piacon 200 egy rózsa,mig a plázás virágosnál 700...ugyanugy 2 nap alatt hervad el...)

2012. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Most már semmit, előre kellett volna gondolkodni!
2012. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!