Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki teccik de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adri98 kérdése:

Van egy fiú aki teccik de én neki nem jövök be (de ezt nem tudja h nekem teccik) és mit csináljyak? ://

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 20:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Olvasgasd a magyar helyesírási szótárt.
2012. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Csegi89 ***** válasza:
100%
2012. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szókj apukádnak hogy jól verje meg.
2012. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De édes, a csináljak-ba biztonság kedvéért mindkét j-t belerakta. :D
2012. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14 évesen létezik az hogy valaki most járta ki a 2. osztályt általánosba? :D
2012. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni. Ilyen ostoba lányt én sem vennék komolyan.
2012. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

teccik, teccik, csináljyak

TeCCik vagy nem teCCik ha nem jössz be neki akkor nem is fogsz. Mit csinálj? Olvasd át párszor a Magyar Helyesírás Szabályai című remekművet az segíteni fog legalább az egyik problémádon.

2012. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
írd tsz-el a "teccik" szót!
2012. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

Haggyátok békén, nem csak ő nem tud helyesen írni!

És semmi képp se mondd el a fiúnak, hogy tetszik, azzal elrontasz mindent. És a kérdés itt az, hogy honnan tudod, hogy nem jössz be neki? Ha kerül, lehet azért van, mert tetszel neki, vagy kedvel, csak nem tudja, hogy hogyan mondja el. Ha sokat bosszant, az is lehet, hogy így akarja magára hívni a figyelmedet.

Én is 14 vagyok (leszek hamarosan:p) és megjártam, hogy elmondtam egy fiúnak, hogy mennyire tetszik, ő meg azt mondta járjunk..vagyis próbáljuk meg. Ha azt mondja :PRÓBÁLJUK MEG, akkor egyáltalán nem határozott, sőt, több mint valószínű nem jössz be neki. Ez volt velek, és egy kerek éven keresztül szenvedtem. Ciki volt, mert mindenki tudta, hogy nem rajong értem, csak én nem.

Tehát ne beszélj vele, csak ha nagyon muszáj...

2012. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
velem* - bocsi
2012. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!