Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teccik egy srác. Fiuk segitség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teccik egy srác. Fiuk segitségét várom elősorban szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat beszélgetünk az utobbi időben bár néha cikiz...elszoktunk együtt menni a zanzába egy pizzara és ha beszélgetünk mindig a szemembe néz...viszont a probléma az hogy a legjobb barátnőm majdnem volt pasija és még mindig teccik neki. elhatározta hogy énleszek a párterapeutája csakhogy nemtudja hogy már régota belevok zugva a srácba. félő hogy neki is a barátnőm jön be. a barátnőmm amugy meg a majdnem volt pasimmal is összejött pont amikor megint megteccet és járni akartunk most szakitottak>...ez igy elég szar merrt nem nézhetem mindig hogy elveszi a barátnőm a leendő pasijaimat
2012. máj. 31. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de lehetetlen követni, a negyedik sornál feladtam.
2012. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha veled megy pizzázni, akkor kétlem, hogy tetszene a barátnőd neki. ha annyira tetszik, akkor hajts rá. a barátnőd ha megérti, akkor megérti, ha nem akkor nem
2012. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek :) mindenki kap egy zöld kis pipát! :P
2012. máj. 31. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Teccik érteni?

Én nem igazán,de tanuld meg helyesen leírni azt a szót,hogy TETSZIK.


Szerintem itt az őszinteség a legjobb megoldás.Egyszerűen mondd meg neki,hogy Tetszik neked,a barátnődnél meg már úgysincs esélye.Ezután már csak neki kell dönteni.

Biztos van esélyed.A többi rész teljesen homályos,de ha ez a te állítólagos "barátnőd" mindig elveszi a leendő pasijaidat akkor talán nem kéne vele barátkozni.

Remélem segíthettem.

24F

2012. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tanulj meg írni aztán szóba állunk
2012. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves..am letom irni azt a szót hogy tetszik csak éppen bárhol irunk egymásnak akár facebookon akár msn en általában csak igy irjuk de minegy...tom hogy bonyolult a megfogalmazás de 2 srác van benne a barátnőm meg én köszönöm a kommenteket
2012. máj. 31. 16:51
 7/8 anonim válasza:
Nehogy azt hidd hogy bunkó vagyok de olyan jót kacagtam amikor azt írtad hogy 'de minegy' a mindegy helyett :D apropó kapok én is egy zöld pipát? :D
2012. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D am ez a rohaddddddddt "d" folyton beakad....tiszta szar. am én adok mindenkinek zöld pipát mert most az miben árt nekem ? :P
2012. máj. 31. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!