Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Már 2 éve van barátom, és a szüleim még eleinte meg-megengedték, hogy itt aludjon nálunk, egyszer, mikor szülinapi bulija volt, én is ott aludhattam, de úgy, hogy a többiekkel egy szobában. De valami megváltozott, és egy éve kb. nem engedik meg, hogy itt aludjon csak szilveszterkor, mert hogy rájöttek hogy nem volt helyes döntés megengedni meg ilyenek.. meg hogy attól félnek, hogy lefekszünk egymással, de hát ugyan az megtörténhet nappal is, és hát 2 év után már nem azért akarunk együtt aludni, mert szexelni akarunk, tényleg.

Mit tegyek, hogy megengedjék végre? Kitűnő tanuló vagyok, segítek itthon, nem járok el bulizni, nem iszok, nem cigizek..A barátom 17 éves.


16/L


2012. jún. 20. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond el nekik h rosszul esik h nem engedik meg, h nem bíznak meg benned. És mond h nem azért aludna ott, hanem h együtt legyetek!
2012. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szüleidről nem akarok véleményt mondani.

A legjobb megoldás az volna, ha megbeszélnéd velük, és bebizonyítanátok, hogy már érettek vagytok. A legrosszabb, ha átvernétek őket.

Szerintem menjetek át a sráchoz. :D

2012. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ergo 14 voltál amikor már megengedték, hogy fiúval aludj???

Remélem már betöltötted akkor legalább a 14et...

Szomorú, hogy a szülők ehhez asszisztáltak.

Én sem engedném a gyerekemnek.

2012. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hagyd nyitva a szobák ajtaját, akkor tudni fogják, hogy tényleg nem csináljátok.
2012. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk azt még megengedik, hogy egymásnál aludjunk, de azt hogy együtt, na azt már nem... Neki se, és nekem se engedik meg a szülők. Pedig 17 én 16 vagyok. Kicsit dühítő tud mondjuk lenni, de remélem, hogy idővel megengedik majd. Visszatérve a kérdésedre. Mondd el nekik, hogy nektek nem az a fontos, hogy lefeküdhetek, hanem mert jó a párod karjai közt elaludni, és ébredni is. Tedd azt is hozzá, ahogy #4. is mondta, hogy nyitva hagyod a szobák ajtaját. Akkor majd rájönnek, hogy tényélegesen is megbízhatnak a saját lányukban. Sok sikert :)
2012. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Pedig ő 17 én 16 vagyok. Elnézést.
2012. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: Nem, 15 voltam. És nem is azt kértem, hogy állíts ki egy erkölcsi bizonyítványt magadról, ha nem tudsz segíteni, ne is írj be.

A többieknek köszi! Hát mikor régebben megengedték akkor úgy volt hogy én aludtam az ágyamban neki meg áthoztam tesóm ágyából a matracot és odaraktam az ágyam mellé, és úgy voltunk... hát nemtudom, mi változott meg azóta de nagyon jó lenne ha megengednék megint :/

2012. jún. 20. 23:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha most 16 vagy és két éve vagytok együtt és a szüleid eleinte hagyták kizárólag, hogy összebújjatok akkor nem 14 voltál?????????

Én inkább a matekkal vagy a szövegértelmezéssel foglalkoznék a helyedben :S

2012. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és nem akkor engedték meg, mikor összejöttünk, azért írtam, hogy egy éve nem engedik meg, tehát kb. egy éve voltunk együtt, mikor megengedték. És mivel 14 éves voltam, mikor összejöttünk, így mikor együtt aludtunk, 15. így világos?
2012. jún. 21. 06:47
 10/10 A kérdező kommentje:
ja én meg helyedben a helyesírási szótárral foglalkoznék, abban megtalálod, hány kérdőjelet kell rakni egy mondat végére, einstein
2012. jún. 21. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!