Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nem olyan régóta vagyok együtt és nemrég tűnt fel,hogy nagyon szőrös a keze.Valamiféle hormonális zavar lehet, mert elég erősen szőrös...

A lényeg az,hogy mostanában állandóan feszengek emiatt,egyrészt mert engem is nagyon zavar,másrészt pedig mert jön a jó idő és így,hogy nem tesz ellene semmit(lábát és más testrészeket kezeli) nagyon feltűnő lehet másoknak is,nem akarom,hogy őt is állandóan nézzék emiatt és ez rámnézve is nagyon kínos.

Nem akarok vele szakítani,mert szeretem,de a így nem maradhat a dolog,mert már kezd rajtam is látszódni,hogy nem tudom magam jól érezni vele.Tanácstalan vagyok,ha nem találok valami megoldás a közeljövőben akkor szakítanom kell vele és az nekem is nagyon rossz lesz,de főleg neki,mert ő teljesen belém szeretett én pedig az említett problémát nem tudom figyelmen kívül hagyni.Kérlek segítsetek ,valami ötletet adjatok,hogy miként lehetne ezt megoldani úgy,hogy ne bántsam meg.


2012. jún. 4. 01:20
1 2
 1/15 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Jobbat érdemel nálad -.-"
2012. jún. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt,hogy ki kit érdemel szerintem ne te döntsd el,mert az előzményeket nem írtam le,hogy miken mentem keresztül érte...ez az egy dolog zavar nagyon és jobban szeretem őt annál,hogy megjátszam azt,hogy minden rendben van nálam.
2012. jún. 4. 01:35
 3/15 anonim ***** válasza:

De szánalmas vagy, istenem :S

Tényleg a legjobb, ha szakítasz. Az indok legyen: túl nagy köcsög vagy és nem érdemled őt meg.

2012. jún. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tudod mit,jobban jár ha szakítotok!Szánalom a köbön,hogy neked ez ekkora problémát jelent!Ezerszer jobb pasit érdemel nálad!Nem is szereted,akk minek vagy vele??Mert ha szeretnéd,ez a pici szépséghiba nem zavarna 1 szemernyit sem!
2012. jún. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nos...lehet,hogy ez nagyon nagy köcsögség tőlem,bár nem értem miért kell ezen ennyire kiakadni,megoldást keresek,ha egyáltalán van(nem szakítás)...A nehéz felfogásúak kedvéért leírom,hogy NEM a véleményekre vagyok kíváncsi már ne haragudjatok hanem arra,hogy hogy lehet ezt megoldani.
2012. jún. 4. 01:53
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát neked se pörög az agyad túl nagy fordulatszámon...

Gyanta, epilátor, borotva, szőrtelenítő krém? Nem, semmi ilyen nem rémlik? Na hát elárulom, vannak ezek a dolgok, és arra jók *dobpergés*, hogy eltávolítsák a szőröket.

Na rakd össze!

Megmondod neki, hogy kiscica, szeretlek, imádlak, vettem neked gyantát, mit gondolsz kipróbálhatnánk pl a karodon? Ezt valahogy fogalmazd meg szépen, aztán szevasz.


(Egyébként én se értem a többieket, az én karom is olyan lenne, mint a jetinek, és ha ez egy srácot zavarna, totál megérteném, mert iszonyú ocsmány a sűrű sötét jetiszőr egy nő karján. Ne pihére gondoljatok - gondolom a lánynak se pihés - hanem rendes sötét göndörödő szőrre, na az epic undorító tud lenni lányoknál.)

21L

2012. jún. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentáló: Azért ennyire hülyének nem kéne nézni azt tudom,hogy az ő esetében mit kéne tenni meg mivel,de ha erre ő nem jön rá akkor mit tegyek? Ha csak szépen is megemlítem,hogy mi zavar akkor egyből én leszek a bunkó állat akit ilyen "kis szépséghibák" zavarnak.(ahogy ez megmutatkozott már az előtted kommentálókon is)Szerintem mindenkinél fontos az,hogy odafigyeljen magára,adjon valamennyire a külsejére legyen az férfi vagy nő.Ha én odafigyelek magamra és adok a külsőmre akkor szerintem nem nagy elvárás az a másiktól,hogy ő is így tegyen.(ez az első 3 kommentelőnek szól akik letámadtak)
2012. jún. 4. 02:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Eleinte zavartak a kis hibák, aztán mikor elhagyott akkor jöttem rá, hogy még a hibáit is megszerettem és hiányzik.
2012. jún. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél stílusos férfi és menj be a legközelebbi kozmetikába és mond meg a kozmetikusnak, hogy szeretnél előre kifizetni egy gyantázást és arckrémezést,arcmasszázst a barátnődnek és adjon róla valami kuponféleséget. Aztán szépen átadod a barátnődnek meglepetésként!Hidd el örülni fog neki! Minden a tálaláson múlik! Egy ilyen kupont egy nő sem utasítana vissza!

Ha ennyire zavar,akkor azt a 3-5ezer ft-ot ne sajnáld rá kiadni!ENNYI.

2012. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 -=Koldus=- ***** válasza:

"...Nem akarok vele szakítani,mert szeretem..."

"...ha nem találok valami megoldás a közeljövőben akkor szakítanom kell vele..."


Hm érdekes. Nem akarsz szakítani vele, de mégis.

Esetleg egy képet tehetnél fel, mi is zavar ennyire!

2012. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!