Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hónapok óta szexkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta szexkapcsolatban vagyok egy fiúval. Minden nap rám ír, sokszor órákat találkozunk és beszélgetünk. Sokszor mondja hogy szép vagyok, stb. Létezik hogy különösebb érzelmek nélkül van velem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen létezhet
2012. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
létezik.
2012. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Gáz ha ilyenek vannak érzelmek nélkül... Szerintem én többet gondolnék...
2012. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Attól mert néha megdicsér az nem jelenti feltétlenül hogy szeret csak azt hogy jól nézel ki max kedvel és mivel szexkapcsi ugy jön létre hogy vonzodtok ez alap is egyben
2012. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó erősen meg szokott téged dugni ugye?
2012. jún. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo eszleny lehet nagyon:)

Amugy a kerdesre..igen erzelmek nelkul is

volt baratom bamulatosan tudott gyonyoru dolgokat mondani kozben vegig csak szexre hasznalt,mikor feny derult a dolgokra:/

Amugy miert vagytok szexkapcsiban?tàv?

Szexel massal is a pasi?

2012. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egy kicsit furcsa. Habár még nem voltam ilyen kapcsolatban érintett, de úgy tudom elképzelni hogy a feleknek egy adott életszakaszukban nincsen idejük, energiájuk vagy éppen igényük tartós párkapcsolatra, azonban szexuális életre igen, ezért jó egy ilyen kapcsolat ami amúgy felszínes, csak időnként járnak össze a kielégülés céljából. Azonban ha ez napi szintű beszélgetésekbe, egyéb programokba, egy fajta intimitásba csap át akkor az már nem igazán csak szex kapcsolat. Hiszen a felek érzelmeket visznek bele és ha nem tisztázzátok a helyzetet akkor könnyen sérülés lehet a vége. Nincs gond az ilyen kapcsolatokkal, de fontos hogy nagyon őszinték legyetek egymással, pontosan tudjátok mit vártok el egymástól, fontos hogy kölcsönösen ugyanazt akarjátok se többet, se kevesebbet. Ha bármelyik fél részéről elkezd több is kialakulni akkor rögtön változtatni kell a helyzeten ilyen vagy olyan irányba.
2012. jún. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
01:23: te pedig egy gyökér vagy, csicska!
2012. jún. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az értelmetlen kis csicska: )
2012. jún. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!