Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tartja a legtobb lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tartja a legtobb lany luzernek az olyan pasikat akik nem helyesek. Nem kigyurtak es nem 20 fős barati tarsasagban fotozkodik a. tengerparton, sör meg szep lanyok es jo auto tarsasagaban?

Figyelt kérdés
Aki nem ilyen es nem nez ki jol, arra a legtobben mar ismeretlenul is raaggatjak a luzer jelzot.
2012. jún. 20. 10:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ök a lehetöséget adják meg ezeknek a Férfiaknak, hogy elérjenek valamit az életben, mert anyuci apuci nem tolt mindent a seggük alá.
2012. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Minek szortelenebb, minel tobb alkoholista baratja van,minel helyesebb, minel szebb autoja van annal inkabb tartjak apajeloltnek. Tudjak hogy ugyis meg fogja oket lepten nyomon csalni, de akkor is csak.o kell nekik es ha megvan ez a tipus. akkor szinte barmit elneznek neki, csak.azert hogy maguk mellett tudhassak. Csak en tarton az ilyen embereket agyatlannak,vagy tenyleg ez a kovetendo trendi dolog.
2012. jún. 20. 10:20
 3/22 anonim ***** válasza:
én nem tartom lúzernek. Én azt a típust tartom lúzernek akit te vázoltál. Nevetségesek.
2012. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Miért általánosítasz? Ezeket a hülyeségeket már százszor megbeszéltük. Az a baj, hogy hiába írnak az ilyen kérdezőknek a lányok bármit is, úgy se fogják föl. Hajtogatják a saját baromságaikat (amiket nem tudom honnan szedtek), és nem képesek felfogni, hogy esetleg nem így van.
2012. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

mert ma ez méjnsztrím.

ergo

aki nincs benne a méjnsztrímbe az lúzer.

2012. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Éppen ma reggel beszélgettem egy nő ismerősömmel ilyesmi témáról. Feltettem neki egy kérdést: "ugye az, hogy ne legyen unalmas egy srác, nem csak az otthonülésre vonatkozik, hanem jetski, tenisz, motorcsónak, Föld körüli utazás, ejtőernyőzés, stb.?" És bólogatott. Kérem: mai világ a pénzről, külső tulajdonságokról, és a készbe betett p*csáról szól. És hazudik, aki nem ezt mondja.
2012. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
sokan, viszont van akinek a belső a lényeg :)
2012. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

6-osnak igaza van.

Beszéletem erről a témárol egyik lány rokonommal. Megkérdzetem tőle számít e pénz az autó a pasinál? Határozottan rávágta, hogy nem. Majd megkérdeztem hogy hány csoró, pasija volt, akinek nem volt kocsija. Kicsit szégyenlőse mondta, egy se.

2012. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
6 os es 8 as. Sajnos ez van. A lanyok 90% nem vallja be, sot hatarozottan tagadja, hogy neki penzes pasi kell. De ha okos vagy es elkezded ezeket a lanyokat faggatni, akkor elobb vagy utobb kibujik a szog a zsakbol es elszoljak magukat, hogy de azert. . . Ezutan a de azerz utan meg jon az, hogy jo lenne ha ugy nezne ki mint egy modell, havonta vinne ide oda kistokyoba stb. Ilyenkor elszoljak magukat es kiderul mi az igazsag. Mert en is ezt tapasztalom. Megkerdek lanyokat hog bejon ez a szuperjokepu ismeros pasi nekik, rogton tagadnak meg fujjoznak.Ra 3 nap mulva meg latom, hogy egyutt nevetgelnek, mennek ide oda. Ennyire butakk vagy ennyire hulyere neznek minket?
2012. jún. 20. 10:46
 10/22 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem lehet adni a lányok/nők véleményére mert mást mondanak mint amit tesznek. Ezt minden bántás nélkül mondom. Csak a mai férfiak nagy része ezt nem tudja.
2012. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!