Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várhatom h jelentkezik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhatom h jelentkezik vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm akivel kb 7-8 hónapja külön vagyunk mostanában volt pár nagyobb összezörrenésünk.Én kerestem,azt mondta nem ír vissza,de megtette.Rá sikerült vennem h legyen köztünk egy utolsó szex,ez meg is történt.Úgy állított hozzám be h mennyire útál,végig oltogatott.Szex után pedig normális volt,beszélgettünk órákig,A tegnap este lett volna az utolsó h találkoztunk és beszéltünk.2 hónap alatt ez a 4. szex volt köztünk,olyannal nem fekszik össze akit nem szeret,de rajtam kívül nem volt azóta.És azt mondja nem szeret,nem értem h van ez.19 éves,ő ki akarja élni magát,kavarni srácokkal persze részegen.Kérdeztem tőle h összejárjunk e még? akar e találkozni ? Első válasz nem volt.Aztán rá kérdeztem h jobb lesz így neki h ha nem leszek már neki? Nagyon szoros kapcsolat volt köztünk,több éven át.A válasza az volt h nem tudja.Részegen nagyon őszinte,és többször is mondta h szeret,mindig a közelemben volt,1 hónapja kezdődtek kavarások emiatt vesztünk össze.Ha most egy ideig nem keresem megérzi majd a hiányom? Szerintetek keresni fog?
2012. jún. 21. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:

kötödik hozzád mint emberhez, de nyilván nem szeret ugy mint társát, különben nem csinálná ezt. Gondolom nincs olyan tul sok közeli barátja, de azokba te beletartozol, szerintem ezért "jár össze" veled.

a lányok meg részegen nem öszinték, hanem sokkal jobban kivanjak a szexet, meg a fiukat, ezért is mondhatta olyankor hogy szeret. meg mint embert, valoszinu tényleg szeret is. az alkohol meg felfokozta ezt az érzést.

nem kell nagyon tulbonyolitani a dolgokat, ha valaki veled akarna lenni (és tudja hogy van rá esélye) akkor veled is lenne. de igazábol ez a helyzet addig fog igymaradni szerintem amig nem talál "jobbat".

szerintem felesleges ez a taktikázás, lehet fog keresni mert feltünik neki hogy nem kerested, de ez nem jelent semmit, csak mint ember hiányzol neki. amit tudsz tenni szerintem hogy megprobalod magad minél vonzobbá tenni számára, te tudod mi tetszik neki, mire bukik.

2012. jún. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább megszokás már a részéről.Ne jelentkezz,és akkor kiderül mennyire hiányol.
2012. jún. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szex köztünk 1x volt részegen,a többi józanul.Amit észrevettem rajta h hagyja magát irányítani,meg akar felelni a haverjainak,mert igazi barátja nincs sok,vagy egyáltalán nincs.Szakításuk óta volt 2 kapcsolata,ez fél éven belül volt.Volt h 2 hónapig nem beszéltünk,nem is találkoztunk.Aztán 2 hónapig nagyon jóban voltunk és közel is kerültünk egymáshoz.Írta h szeret,de ne értsem félre,csak mint barátot.Viszont később ezt többször is mondta és nem úgy kezdett el viselkedni velem mint egy baráttal.Lehet h most azért nem akar egy ideig találkozni mert fél h több lenne köztünk megint?
2012. jún. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!