Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha szakítás után két hónap múlva jelentkezik a párunk az miért történhet valójában?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy úgy érzem butaságott tettem azzal hogy kéthónap eltelte után kibékültem a barátommal!Amikor jelentkezett sajnos azt gondoltam azért tette mert szeret még,és ezért voltam békülékeny Én is! A viselkedése is olyan volt mint aki nagyon boldog attól,hogy kibékültünk!De az történt hogy egy-pár nap telt csak el, és ma újra megszakadt a kapcsolat!Az történt,hogy amikor békültünk szerettem volna tisztán lappal kezdeni mindent úgy,hogy tudom a teljes igazságot mindenről,mert ez nekem másképp nem ment volna!Megkérdeztem tőle,hogy volt e kapcsolata félre lépett e ?Ő azt válaszólta,hogy nem volt senki csak egy olyan lány volt akivel háromszor találkozott,de nem volt közöttük semmi!Sőt azt mondta,hogy ma fogja neki megmondani,hogy kibékült a barátnőjével és nem akar tőle semmit!Egy helyen dolgozzunk hétvégén,ezt a lány is ott ismerte meg! Amikor oda fog jönni hozzá, akkor elmondja neki,hogy nem szeretne tőle semmit, mert ilyen korrekten akarja rendezni velem szemben!Ez úgy történt meg,hogy messziről Én is láttam,nagyon rövid beszélgetés volt közöttük,és aztán jött oda hozzám.Én elhittem neki mindent amit mondott bár mégis volt egy kis rossz érzésem valamiért csak úgy meg maradt!Megkérdeztem tőle mégegyszer hogy biztos nem e volt más és hogy félrelépett e?Azt mondta hogy biztos nem akár meg is esküszöm rá!Elhittem neki!Természetesen nagyon jól esett és nem is akartam volna mást hallani,de az a rossz érzés továbbra is bennem motoszkált!Ma voltam először újra náluk,és találkoztam az anyukájával is!A barátom elment a boltba egy pár dologért és mondta,hogy mindjár itt van!Addig beszélgettem az anyukájával,meséltem neki,hogy mennyi munkám volt milyen sokat dolgoztam,és hogy szinte alig volt időm valamire,és hogy milyen fáradt vagyok mostanában,hát és aztán anyukája elkezdte elmesélni nekem,hogy az Én kedvesem sokszor nem aludt itthon és,hogy volt valakije akinél sokszor ott aludt!Ez nagyon fájt,és borzasztóan rosszul esett,mert hát hazudott nekem,ráadásul megkértem arra,hogy bármi is volt inkább mondja el öszintén mert akkor biztos újra tudnék hinni neki,és csak akkor ha nem elhallgat el valamit, mert most már mindegy ami megtörtént az megtörtént!Ő akkor is azt mondta nekem,hogy megesküszöm,hogy soha nem csaltalak meg!Azért fájt nagyon az anyukájától az igazság mert azért is szerettem még jobban egy kicsit, mert elhittem hogy nem történt semmi,és persze,hogy arra gondoltam,hogy azért mert nem is akarta!Amikor megjött a botból látta az arcomon,hogy valami történt!Megkérdezte mi a baj?Én azt montam el neki amit az anyukája mesélt...persze akkor is tagadta,,de láttam rajta,hogy nem mond igazat,és azt is láttam,hogy annyira nem félt miatta,hogy elmondták róla az igazat!Amúgy amikor kibékültünk már a harmadik nap kezdett újra nagy szája lenni,olyan mint aki nem figyel oda arra mivel bánt meg,mintha már nem érdekelte volna annyira,hogy kibékültünk!Egy szóval kezdett újra a régi lenni!Amikor kiderült ez-az egész dolog ott náluk nagyon rosszul éreztem magam,fel álltam és azt mondtam megyek haza!Ő jött utánam kikésért a kapuhoz és vissza adta a kulcsomat,és csak annyit mondott az egészre,hogy Én megsértődtem azon,hogy amikor az Én anyukám mondott rólam valamit Ő elhitte a rosszakat,és most az Ő anyukájának elhiszem amit mond róla! Hozzá teszem,hogy az anyukája csak akkor mond ilyet amikor biztos a dolgában!A kedvesem is tudja,hogy anyukája biztos nem fog hazudni,és tudta Ő is hogy elmondták a kis titkait,de igazából nem is zavarta annyira mert amikor lekísért és oda adta a kulcsomat simán elköszönt és ennyi,nem történt semmi más, nem jött utánam azóta sem hívott és nem is írt semmit! Szerintetek mi a fenének keresett meg újra?Miért akarta újra?

2012. máj. 24. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek alapjan amit elmeseltel, lehet csak szorakazni akart egy kicsit ujra, de biztos hogy nem szeret.
2012. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!