Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyikre lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikre lehetne jobban mondani, hogy igaz? A, mostanában a tiniknél a párkapcsolatok rövidebb ideig tartanak, mint régen. B, mostanában a tiniknél a párkapcsolatok hosszabb ideig tartanak, mint régen.

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg olyan fiatalt látok, akik 2-3 éve együtt vannak. Ezelőtt pár hónapos kapcsolatokkal találtam csak szemben magam. Szerintetek, melyik illene inkább a mostani helyzetre?
2012. jún. 21. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Változó attól függ mennyire akarnak bulizni élni ismerkedni a világgal és másokkal,kortól, komolyságtól,tapasztalattól, és a szerelem, vonzodás mértékétől.. De én ugy vettem észre hogy ha választani kéne hogy A én pedig a B be tartozom egy 3 éves kapcsolattal 18L
2012. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint 18 alatti pároknál a legtöbbszőr max pár hónapig tart a kapcsolat. Viszont akik 17-18 körül jönnek össze sokszor évekig együtt vannak.
2012. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy most hosszabb ideig vannak kapcsolatban, de 100X annyit dugnak meg 14 évesen mint az én időmben az is holtbiztos.
2012. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egészen pontosan most mivan, nem tudom, de pár éve gimiben, nem volt olyan osztálytársam, akinek ne komoly (2-3 éves) kapcsolata lett volna.

Holott azért kétlem, hogy a nagyvilágban ne lett volna pár hónapos kapcsolat. Ez inkább személyfüggő, van aki érett egy komolyabb kapcsolatra, van aki nem.

2012. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!