Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek teherbe estem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teherbe estem ha egy ejjel 2szer csinaltuk elsonek gumival majd miutan elment ra 1 oraval kesobb gumi nelkul de masodjara nem ment el. Vajon az elovalladek volt olyan eros, h en teherbe esek tolle?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem estél teherbe és nincs semmi bajod csak tul aggodod de legközelebb ne kisértletezzetek ilyennel
2012. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lehetsz terhes de ne játszatok ilyenekkel nem drága az a rohadt gumi sztem
2012. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyeneket annyira nem értem. Komolyan, szerintem ti mind fogyatékos gyökerek vagytok.

Ha elsőre volt annyi eszed, hogy használj gumit, másodjára miért nem?

Ha nem használtál gumit és TUDOD, hogy az rizikós, és félsz a teherbe eséstől, akkor MINEK vágsz bele?! Miért nem szedsz fogamzásgátlót, ha ennyire anélkül akarod?!


Ti komolyan megérdemlitek, hogy a 15-16 éves f.sz fejetekkel teherbe essetek, másból úgysem vagytok képesek tanulni bmeg...

2012. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy remélem terhes leszel, de a leendő gyereket sajnálnám.
2012. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézd, akkor csináljatok ilyeneket, hogy ha már valamennyire felkészültetek egy gyerekre, és nem tragédiaként élnétek meg ha becsúszna. Valszeg nem vagy terhes, de ez olyan mintha lottóznál. Csak a nyeremény 9 hónap múlva megszólal.
2012. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De még ha voltatok olyan nyomorékok hogy nem használtatok gumit akkor az istenért, legalább a 60 ezer korábban feltett hasonló kérdés mellé ne tegyetek fel már még egyet, hanem olvassátok el a korábbi válaszokat.
2012. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ha utána gumi nélkül csináltátok mindegy hogy elélvez a párod vagy nem, előváladékba is lehetnek spermiumok igaz minimális számmal de az is elég a teherbe esésre, csak jóval kisebb rá az esély, de megeshet. Most szépen felállsz a gép elől elmész a dokihoz és szépen Íratsz fel esemény utánit. És az drágább mint az a rohadt gumi. Legközelebb meg összeszedtek jó sok pénzt és bevásároltok óvszerrel nálad is lesz barátodnál is meg ha elmentek valahova visztek magatokkal 2-3 darabot és nem lesz baj.
2012. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na azért nem olyan drága az esemény utáni tabletta. A babakocsi drágább... :)
2012. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen ,igazatok van en voltam hulye,h belementem m1szer gumi nelkul de pont elfogyot a gumi es azer na es olyan nehez volt ellenalni...hat remelem nem estem teherbe:( amugy hany hetre ra vasaroljak terhessegi tesztet? mikorra erdemes? amugy junius 15en tortent a dolog...
2012. jún. 21. 10:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, akkor a a három napos tabletta már nem sokat segít.
2012. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!