Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondot okoz az egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondot okoz az egy lánynak aki csak szex-kapcsolatban van valakivel, és az a pasi nem akar gumi nélkül dugni?

Figyelt kérdés

Mert fél attól , hogy véletlenül összejön egy gyerek, vagy hogy a csaj nem szed fogamzásgátlót, hiába mondja, hogy szed?

Szóval ez megérthető a nők számára, hogy gumival meri csak avagy sem? (ugyan is egy szexkapcsolatról van szó, heti 1-2 alkalom)


2012. febr. 20. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát azért egy csak szexkapcsolat esetében érthető a pasi részéről a bizalmatlanság. Mindenesetre azért megpróbálnám meggyőzni (nem szeretem a gumit), hogy bízzon egy kicsit jobban...
2012. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen, én is szeretném gumi nélkül csinálni, csak jelenleg a lányban nem bízom teljesen, őt meg néha zavarja, hogy nem vagyunk igazából "együtt"

Mondtam neki hogy ha megszokom vagy hasonló, vagy valóban látnám és tudnám hogy szedi akkor csinálnám.

De nem igazán kapok túl bíztató választ soha.

2012. febr. 20. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát egy szex-kapcsolatban alap dolog, hogy gumit húzok, nemcsak a gyerek, hanem a betegségek miatt is.


Én nem ítélem el az ilyesmit, magam is benne vagyok egyben, de eszembe nem jutna gumi nélkül csinálni. A párommal igen, de valakivel, akivel csak szexelek...kizárt.

2012. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A nők sok mindenre képesek, hogy ne legyen gyerekük, de még több mindenre, hogy legyen.

Sajnos nem szabad megbízni ilyen téren egy nőben sem. Ha azt is állítja, hogy szed tablettát, akkor sem biztos, hogy igazat mond vagy nem hagyott ki egyet-kettőt. Akkor pedig esélyes a terhesség.

Ha nem akarsz gyereket (és csúnya betegségeket), akkor gumit kell használni és utána neked kell megsemmisíteni.


Ezt csak azért írom le, mert egy haveromat így húzta be a csőbe egy partnere. Gazdag szülők fia, jó állással, a lány szemet vetett rá, azt hitte majd egy gyerekkel megfogja, lefeküdt vele, a srác hitt a lánynak, az meg bevemhesedett direktbe', most fizetik a gyerektartást. A lány részéről volt egy behazudott fogamzásgátló szedés, a fiú elhitte. Most veri a fejét a falba, egy filléres gumival megelőzte volna azt, hogy tönkreteszi egy nő az életét.

A családtervezés nem játék.

2012. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

még annyit, hogy ha előtted is szedi be az aznapi tablettát, az sem jelent semmit, mert ha előtte, vagy utána kihagyott néhány napot, akkor már borul a terv, semmit nem ér az egész


a gumi a biztos, illetve biztosabb, mint bízni egy idegen nőben

sok hülyeségre képesek az emberek

2012. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy idegen nővel, akiben nem bízol, ne feküdj össze! Válassz olyan szeretőt, akiben meg lehet bízni, ennyi...

Persze én megértem (nőként), mert én is látok sok ilyen példát, és a pasik ezzel oltogatják is egymást...

De én magamról tudom, hogy soha nem tenném meg, annál ez komolyabb dolog! Viszont tényleg utálom a gumit, úgyhogy ha valaki a szeretőm akarna lenni, annak (egy idő után) igenis be kellene vállalni anélkül... és nem húznám csőbe, mert magam alatt vágnám a fát!

2012. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


a lány ismerem 3 éve. és 1,5 éve vagyok vele szex-kapcsolatba. Mert először ő majd később én váltam szét a páromtól.


Annak ellenére, hogy úgyahogy megismertem már 3 éve, és jól kijövünk meg egyebek, annak ellenére ennyire 100%-osan nem bízok meg benne.


Persze kell 1-2 hét a fogamzásgátlónak míg hat! És véd. Igen az semmti sem jelent, hogy 1 et előttem bevesz :)


A másik, amit írt a 4. válaszoló asszem, hogy én is attól tartok, hogy meg akarna fogni egy gyerekkel....mert mondogatta régen, hogy eddig és addig a koráig kell neki gyerek, és ugye pont kapóra jönnék...és anyagilag sem állok nagyon rosszul, olyan közepes réteg...szóval, ennyi.


most délután meg is mondtam neki hogy döntsön! vagy gumival vagy sehogyan sem. És pápá!!

2012. febr. 20. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: igen, így egy kicsit más a helyzet, én könnyen dumálok, mert nekem már van gyerekem és nem vágyok többre... Ebben az esetben jogos a bizalmatlanságod.
2012. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

annyit hozzátennék, hogy a fogamzásgátlónak nem 1-2 hét kell, hogy hasson, hanem egy teljes levéllel be kell szedni, akkor hat, a következő hónaptól


ha kihagy egyet-kettőt, akkor már borulhat az egész, nem hat rendesen, megbízhatóan


szóval csak óvatosan, a gumi nekem sem a kedvenc viseletem, de ha belegondolok, hogy a nők mi mindenre képesek és nem látunk bele a fejükbe... akkor inkább dugok gumiban, minthogy gyerektartást fizessek életem hátralévő részében

amúgy is nagyon aljas átverés ez a szándékos teherbe esés trükk, de a nők képesek rá

hallottam már olyat, hogy a frissen kidobott óvszerből kente fel magának egy lány a spermát, hogy teherbe essen...

csak óvatosan

2012. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!