Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfi vagyok és feleségül akarom venni a 18 éves barátnőmet, de a szülei ellenzik. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Azt mondják nem hagynám élni...idős vagyok hozzá stb. Nagyon szeretem a lányt,több éve együtt vagyunk és a feleségem akar lenni.Viszont az furcsa,hogy eddig engedték,hogy velem legyen,csak amikor szóba jött a házasság,akkor nagyon savanyú képet vágtak hozzá.Nem akarok rosszban lenni a szüleivel,mert rendes emberek,de a lányt is szeretem. Hogyan vehetném rá őket,hogy engedjék?
2012. jún. 21. 10:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Várjál!!!
2012. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dubstep91 válasza:
53%
Várj még vele
2012. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Várj 1 évet. Vagy kettőt. Utána nem fogják ellenezni.
2012. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Hát vársz még vele pár évet vagy megprobálod őket meggyözni az igazadról vagy a lány beszélhetne a szüleivel ha komolyan ezt akarja
2012. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Előszöri ha együtt vagytok, szeretitek egymást nem lenne érdemesebb várni még 1-2 évet? ha együtt képzelitek el a jövőt forever, akkor nincs jelentősége, hogy most vagy 2 év múlva, nem? Én sem örülnék ha a 18 éves lányom férjhez készülne menni akkor sem ha a srác ellen semmi kifogásom sincs. Már nem azokat az időket éljük, hogy 18 évesen házasság. és amikor összejöttél vele tisztában voltál azzal, hogy ő mennyivel fiatalabb. Szülőként nem szeretném hogy a lányom a gyerekkorból egyből a férjezett asszonyok világába lépjen.. Hol marad a felelősségteljes de nem annyira elkötelezett fiatal felnőtt időszak? Te már megélted, ugye, hogy jó volt.. Hagyd meg ezt a barátnődnek is.
2012. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem 18 évesen egy lánynak még túl korai a házasság, meg még hajtaná a vére úgy is. Ha évek óta veled van, akkor még "ki sem élte" magát, ha érted mire gondolok. 22F
2012. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
ha szeretitek egymást akkor nem mindegy hogy van e papir vagy nincs?!..
2012. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Több éve együtt vagytok? És most 18. Mégis mennyi volt, amikor összejöttetek?
2012. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
ejtsd teherbe és egyből a csaj szülei akarják majd a házasságot.
2012. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 okoska31 ***** válasza:
59%

költözzetek össze.

Addig kár lenne a házassággal fárasztani magatokat. Jó ha tudjátok, hogy ezt szeretnétek, de lakva ismerni meg igazán a másikat.

Plusz látják a szülei is, hogy nem csak hülyíted.

Persze, ha azt eddig nem kötötted az orrunkra, hogy házasság előtt a lány nem akar szexelni, és ezért akarod elvenni, akkor ejnye-ejnye:)

2012. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!