Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg egy férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy férfinak, hogy szörnyen rosszul csókol?

Figyelt kérdés
Egy ideje randizgatunk már, de mindkettőnknek nemrég lett vége egy kapcsolatának, és nem akarunk fejest ugrani semmibe. Nagyon jóképű, udvarias, figyelmes, igazi férfi, egyetlen egy hibája, hogy nagyon rosszul smárol. Nekem pedig nagyon nagyon fontos a csók, és teljesen elszomorított ez az egész. Próbáltam már másképp csókolni, de egyszerűen nem veszi a lapot. Nem tudom, hogyan mondhatnám ezt meg neki, nem akarom megsérteni, vagy elvágni magamat attól, hogy esetleg valami komoly dolog legyen ebből.

2012. jún. 20. 07:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki hogy te hogy szereted :D
2012. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én pasim se egy csókkirály, csak nekem nem is fontos a dolog. Másfél év alatt én nem igazán említettem neki.

De ne csüggedj, mert a szexben vmi egyedülállóan félisten, szóval még van remény. :D

2012. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Volt már többször, hogy én csókoltam meg, és hiába próbáltam úgy ahogy én szeretem, egyszerűen nem reagál semmit rá, csinálja ahogy ő akarja, szokta és kész :/
2012. jún. 20. 07:59
 4/16 anonim ***** válasza:
NE haragudj csillagom, de van pici szád és megmondod neki, hogy: "Drágám, próbáld inkább így" és megmutatod neki. Működik.
2012. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy te sem nyitod ki a szádat. Ő miért tenné?
2012. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha normálisan tálalod akkor nem akad ki rajta az ember :) Most ne nekem kelljen a szádba adni a szavakat, de ha nekem egy csaj felhozza, hogy nem akar megbántani de ő másképp szereti nem-e lehetne úgy akkor ha én megint másképp szeretem akkor is tudunk kompromisszumra jutni :) Én például a hosszú nyelves csók híve vagyok, de ha az aktuális partnerem meg a rövidebb kevés nyelves csókot szereti jobban akkor értelemszerűen úgy alakítom én is a dolgokat, hogy ez is meg az is legyen így mindenkinek jó :) 22/F
2012. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor lesz baj, ha az ingerlésnél is azt csinálja csak ami szerinte jó, nem azt amitől te lázba jössz.
2012. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
csak kérd meg h próbálja egy kicsit másképp.
2012. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne azt mondd neki, hogy xarul csókol, hanem azt, hogy tudod drágám azt szeretem hagy így csókolsz.... meg így .... és mutasd meg neki.

Gyakorolj vele. Tanitsd. de úgy hogy ne törtd le az önbizalmát.

2012. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom konkrétan köröz 5x a számban, mindig egy irányba és ennyi :D

már nem emlékszem milyen egy igazi csók...:/

meséljetek róla ... :D

2012. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!