Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasim utálja az exét és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim utálja az exét és csupa rosszat mondott róla, sőt ha meglátja, elkezdi szidni nekem mit gondoljak? Tényleg ennyire utálja?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 16:02
 1/8 okoska31 ***** válasza:
szerelem és gyűlölet között vékony a határ. A szerelem ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny.
2012. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát hogy utálja-e azt nem tudom, de hogy teli van érzelemmel iránta az biztos
2012. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha nem érdekli már csak ezzel akar nekem még jobban "bevágódni" h bántja az exet?mert azt hiszi ez meggyőző?
2012. jún. 21. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg evvel akarna bevágódni ott kéne hagynod, mert akkor sík hülye. Egyrészt gondolj bele, majdnem biztos h egyszer te is az exe leszel...rólad is így beszélne? Valószínű csak nagyon megbántotta, esetleg a lany hagyta ott vagy megcsalta, és ezen nem tudja túltenni magát, nem magán az exen.
2012. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a lány szakított vele
2012. jún. 21. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű h szereti
2012. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát nem éppen ez a férfias viselkedés... tudhatná hogy senki sem vonzódik a gyűlölettel teli fiúkhoz, ő ezzel veszélyérzetet áraszt, azt mutatja ki, hogy nemnormális. ha mindenképp gyűlölködni akar akkor utálja a zsarukat vagy a politikát mint egy punk, az még elmegy. ha buddhista nyugalommal szeretet áraszt mindenki felé, az még jobb ha jól tudom. egyszerűen közönyt kéne éreznie az exe iránt


Viszont ha informatikus a szakmája akkor teljesen érthető ez a viselkedés. Miért k.rvázhatja le a programozó a volt barátnőjét? Mert az .exe futtatható

2012. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet jogos,ha utálja, nem tudhatod mi történt köztük, ki kit hogyan bántott meg stb. Hagyd rá és kész.

Utolsónak és a többi feminista-mániásnak üzenném hogy : Ti csajok soha, semmi rosszat nem mondtok másról? Exeket nem szidtátok egyszer sem? Csak mert ha bármelyik kérdésre IGEN a válasz, akkor ti sem vagytok különbek, ha ők nem mondhatnak rátok semmi rosszat, ti sem a srácokra milyenségüktől függetlenül.

2013. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!