Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor múlik el a féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a féltékenység?

Figyelt kérdés
Sokáig (több évig) voltam együtt a volt barátommal.Sosem szerettem sajnos igazán és különböző okok miatt szakitottunk néhány hete.Viszont ha látom hogy új lányismerősei vannak,elfog a féltékenység és annyira félek,hogy lesz valakije pedig én szakítottam.Igazából azt szeretném ha boldog lenne,mert neki jobban fáj most mint nekem.Mikor múlik el ez a féltékenység?
2012. jún. 21. 17:26
 1/4 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Pedig úgy tűnik neked fáj jobban, ha ennyire fltékeny vagy, és csak úgy mondod, hogy szeretnéd, hogy neki jobb legyen, ezzel is nyugtatva magad.


BÁr lehet tévedek:P

2012. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A féltékenység természetes. Hiszen neki van hová mennie (lányokra értem) te meg valszleg egyedül maradtál és magányos vagy...
2012. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossz?Meddig fog ez tartani? Egyébként nem így van.Nekem van/lenne kihez menni,neki nincs.Egyenlőre nem is foglalkoztatják más lányok,de előbb utóbb biztosan ismerkedni fog.
2012. jún. 21. 17:44
 4/4 Shaddark ***** válasza:

Ha te is elkezdessz ismizni elmúlik.

A féltékenység akkor jön elő ha tulajdonként kezelünk valakit vagy valamit, nem a szeretet jele.

Amúgy van aki a barát-barátjára is az pedig nem akar tőle semmit...

Megszoktad hogy a tied és most le kell mondanodd róla.

Szerezz helyette újat és már túl is lendültél rajta :)

2012. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!