Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti kiakadnátok ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kiakadnátok ezért a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
Összeültünk néhányan lányok foci EB-t nézni.Alapból is mindig megnézzük a nagyobb futballeseményeket,mert érdekelm minket.Megjegyezgettük,hogy nem néznek ki rosszul a lengyelek meg a németek.A lánycsapatból nekem és az egyik barátnőmnek van csak párja,a többiek egyedülállóak.Valahogy a barátaink fülébe jutott,hogy a pasik miatt nézzük az EB-t,és az én barátom személy szerint ezen teljesen kiakadt.Szerintetek nem gyerekes ez?Miért lenne bűn,ha megjegyezzük egy 1000kmre élő férfiról,hogy attraktív?A barátnőm párjának is kezd bogarat ültetni a fülébe.Nem igazságtalan ez?

2012. jún. 14. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Gyökér a csávó. Mi is megnézzük a jobb nőket:P
2012. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Jaja, nézelődni szabad. Hűséget szokás fogadni, nem vakságot ;)
2012. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Az 1. hozzászóló véleményével értek egyet, ha ilyenen valaki ki akad akkor ő se nézzen más nőre :) Nézni szabad, de csak azt :) 22/F
2012. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezzel érveltem neki én is,erre ő azt mondta,hűséget fogadott,nem vakságot.Ezzel én is visszaérveltem,de ezt már nem fogadta el.
2012. jún. 14. 19:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne barátkozz olyanokkal, akik elárulnak minden apró dolgot másoknak a hátad mögött. Lehet, hogy azért mondták el a srácodnak, mert rá fáj a foguk.


És igen, nagyon-nagyon gyerekes, hogy ennyitől bekattan...

2012. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
PPffff hány évesek vagytok?
2012. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én és a barátom is 22.
2012. jún. 14. 19:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen akkor igen szánalmas -.- Majd pont le fogod cserélni azért a csávóért akit csak a tv-ben láttál.. Amúgy meg ezt a hűséget fogadtam nem vakságot ezt te mondhattad volna nem ő ..-.-
2012. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyerekes a barátod meg a másik is és szánalmas én a helyedben bele röhögnék a szemébe. Utána azt kellet volna csinálni meg nyugtatni és lefeküdni vele szeretkeztetek volna egy nagyot! 24F
2012. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Te mit mondanál ha a barátod sokat nézné az Olimpiát és csak a csinos nők miatt.

Ha semmit akkor igazságtalan, ha te is féltékenykednél akkor egyáltalán nem.

2012. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!