Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval, hogy össze ismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra199 kérdése:

Szóval, hogy össze ismerkedtem nem régen egy sráccal, és tegnap találkoztunk aranyos volt minden, mondta hogy majd fog írni, és szeretne majd még találkozni velem. És azóta nem is keresett szinte, vajon miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván tanul/dolgozik és most nincs ideje. De ha ő is komolyan gondolja, akkor majd csak megkeres.
2012. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remélem hogy komolyan gondolja,mert az ilyen dolgoktól mindig negatív vagyok,hogy biztos ha már nem is ír akkor már nem is érdeklem .
2012. jún. 21. 17:38
 3/10 Shaddark ***** válasza:

Vagy közbejött neki valami - ez jó,

Vagy valaki - lehet több "vasat tart a tűzben", ez is megszokott párt keresőknél :(

Ha nem ez akkor majd a következő :)

2012. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak tudod olyan rossz hogy mindig,beleélem magam aztán meg utána szinte semmi se jön össze,annyira rossz ez már . :/ ebben reménykedem de úgy látszik ebből sem lesz semmi...
2012. jún. 21. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Te kerested? És ha azt gondolja, hogy nem keres, biztos nem kellek neki?

Lehet azért csinálja, hogy felhívja a figyeledet- és mint látom ossze is jott neki, mert kiírtad egy oldalra.

2012. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy ma fog keresni???


Ne légy türelmetlen, szerintem ha akar valamit, úgyis fog keresni. Pár napot nyugodtan várhatsz.


Egyébként én is voltam már párszor ilyen szituban, és tudom nem könnyű várni.

2012. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1-2 napig legyél türelemmel, mielőtt leírnád :)

Talán taktikázik (bár ez talán erős kifejezés rá) - a lényeg, hogy ő valószínűleg nem tudja, hogy jó nálad és nem akar nyomulósnak tűnni.

Mégis, az milyen lenne már, hogy megadod neki a számod és már aznap este rádcsörög, hogy "mi újság, történt valami délután, mióta utoljára találkoztunk?"

Szóval várj türelemmel, minden bizonnyal elnézést kér majd, hogy csak most keres és meghív valahová. :) Ha viszont eltelik egy hét és nem hív, akkor sajnos meggondolta magát...

2012. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem igazán keres már... tudtam hogy ez lesz,mindig !
2012. jún. 22. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:

velem is előfordult már ilyen, nem dől össze a világ

majd jön más :)

2012. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
meg amúgy is ahogy hallom,egy köcsög!! köszönöm a normális válaszokat:))
2012. jún. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!