Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Győri lányok! Szinglik vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győri lányok! Szinglik vagytok vagy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha kapcsolatban vagytok mennyi ideje? Illetve aki szingli az kapcsolatot keres, vagy kalandozik esetleg mindkettő? Csak kíváncsi vagyok, hogy a személyes tapasztalatok mennyire azonosak a nagy átlaggal :) Én 22 éves szingli pasi vagyok. Persze kort is írjatok :)

2012. jún. 21. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el szombaton a Vertigoba ha dugni akarsz
2012. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lol csefy csak nem te is ere gyúrsz? :D
2012. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem. van barátnőm
2012. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja a wow-ban :) és ide jársz trollkodni mert nincs jobb dolgod. Feltettem egy kérdést statisztikai célzattal te meg itt játszod a menő gyereket :)
2012. jún. 21. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
mi az ,hogy statisztikai célzattal? válaszol rá 6 ember attól még nem lesz statisztika ,csak te (egy aberált köcsög) erre fog majd felizgulni
2012. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Arról már nem kell statisztika hány aberrált idióta jön ide trollkodni mert azt már megtudhattuk :) A statisztika a valóság számszerű információinak megfigyelésére, összegzésére, elemzésére és modellezésére irányul teljesen függetlenül attól, hogy azt most 5 emberről készíted vagy az emberiségről. A személyes szférán belül tudom milyen ez az arány és most az itt levőkére lettem volna kíváncsi, de csak az ilyen agyatlan trollok irkálnak ide mint ti ketten akiknek nincs jobb dolguk egész nap, és azt hiszik mert átrugdostak a 8 általánoson már kemény csóka vagy :)
2012. jún. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!