Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk vagy a lányok szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk vagy a lányok szokták előbb kimondani a szeretlek szót egy kapcsolatban? És fiúk, ti szoktátok mondani, vagy számotokra ez nem fontos, inkább éreztetitek?

Figyelt kérdés
én lány vagyok, és nem mondanám ki elsőre, szerintem előbb a barátomnak kéne. ti is így gondoljátok?
2012. jún. 18. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az mondja először, aki jobban/biztosabban érzi, vagy bátrabban kimondja az érzéseit. Ne kösd nemhez. Nálunk én mondtam ki először, mindkét kapcsolatomban :) Ha szereted, és érzed, h ő is szeret, akkor mondd el neki :)


19/L

2012. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az exeimre nem emlékszem ki mondta...

Mostani kapcsolatomban barátom mondta először, és nem azért, mert vártam, hogy ő mondja először, hanem mert ő előbb volt biztos ebben az érzésben, mint én.

De most meg már főleg csak én mondom. :D

21L

2012. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvárom még a fiú mondja ki először de szerintem ezt nem csak mondani kell hanem érzékeltetni :)
2012. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha a szó mögött valódi-telített tartalom van, akkor tökmindegy ki mondja kinek, mindkettőnek jólesik, ezzel nem érdemes spórolni, meghálálja egy életen át aki úgy kapja, hogy érzi is benne az igazságot
2012. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy pasim pár órán belül kimondta.

Otthagytam.

2012. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én is attól félek, hogy korai lenne és megijedne tőle, ezért inkább nem mondom ki. 3 hónapja vagyunk együtt. de ő nem nagyon szokott az érzelmeiről beszélni, lehet, hogy soha nem fogja ilyen nyíltan megmondani
2012. jún. 18. 21:19
 7/11 Dögi ***** válasza:
100%
3 hónap után azért ki lehet mondani nyugodtan. A mi kapcsolatunkban a barátnőm mondta ki előszőr de én is éreztem már. És persze éreztetem is vele hogy szeretem, imádom őt. 22/F
2012. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ha érzi, hogy nem természetes a viselkedésed vele és valami hiba van, akkor persze hogy nem fogja mondani, nem akar sérülni később

ezzel ám mindenki így van, nagy bizalom kell ahhoz, hogy ezt az érzést érezzük és ki is mondjuk

2012. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És három hónap után hogy érzed, miért vagy vele? Linkre? Majd jön más? Szereted?
2012. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de természetes a viselkedésem, nem görcsölök rá erre, hogy mondja már ki, mert érzem így is, hogy szeret, csak kíváncsi voltam, hogy más kapcsolatokban hogy van ez.. :) akkor lehet, hogy egy megfelelő pillanatban majd kimondom neki én
2012. jún. 18. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!