Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mindkét érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mindkét érzés szerelem? Tényleg a külső ennyire meghatározó? Vagy a kisugárzás teszi?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Ugye a szerelmet nem lehet befolyásolni, és én általában a "menőbb" srácokba szeretek/szerettem bele....És az a helyzet, hogy van egy srác, elég menő meg minden, és meg tetszett....viszont ő is küldözgette a jeleket felém, nagyon sokat nézett, utánam fordult, és még nagyon sok dolog van ami renszeresen előfordult...Egyik nap is tök jól mentek a dolgok, mikor is barátnője lett....oké, mondtam magamnak, hogy hát barátnője van akkor tabu téma haggyuk a srácot....Naggyából "túlléptem"rajta, de ha nem lenne a abrátnője járnék vele....Eközben, mivel nyár van, ezt a fiút nem láttam.....és nyáron bele szerettem a legjobb fiú haveromba. Nem a külsejébe, hanem a személyiségébe. Nagyon tetszett....erre véletlen összefutottam a foglalt fiúval, küldte a jeleket, és most ő sokkal joban vonz, mint a legjobb haverom...tényleg a külső az, ami ennyire meghatározó?:S:S:S


aki el olvassa köszönöm, tudom, butuskán hangzik, de érdekelnek a vélemények..


2010. aug. 4. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

elmondom, nálam mi van. van egy srác, N, ő a tipikus húdemenőcsávó, minden csajt csak megd.g, szőke, kékszemű adonisz, akkora arca van, hogy nem fér be az ajtón. N kinézett engem magának, de csakazértsem álltam le vele, nehogymár azt higyje, hogy engem is csak úgy megkaphat. gyönyörű macska-egér harc kerekedett a dologból, aminek az lett a vége, hogy megadtam magam, a szex életem legjobbja volt, szóval most még jobban kaparom érte a falat, pedig normális esetben szóba sem állnék vele..

és ott van G. G a munkatársam, kis félénk, zárkózott srác, akivel valamilyen úton-módon mégiscsak közel kerültünk egymáshoz. minden zajlott mint a nagy szerelmi történetekben, együtt kávézások, együtt cigizések, egymás fokozatos megismerése, remegő kéz, elcsukló hang, stb. ha nem ment volna el külföldre, még hónapokig húznánk az ismerkedős szakaszt.. nálam teljesen beállt a lila köd, hogy ilyen cuki és rendes pasi nem létezik, stb, stb, viszont akármennyire fáj is ezt kimondani, és akármekkora szarnak érzem most magam, de N. prioritást élvez. mert egyszerűen.. nem is tudom megfogalmazni. igen, ez a kisugárzás. asszem, ha benő a fejünk lágya, akkor helyesen választunk, de ilyenkor sajnos az győz, aki nagyobb benyomást tesz.

asszem kicsit zavaros..

2010. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy le írtad:)

ÉS értelek:):) Igen, sajnos elég nehéz ilyenkor döntést hozni...hiáa tudjuk, hogy ki a "jobb", ha a másikra vágyunk...minkét esetben:)

2010. aug. 5. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:

A vonzalom és a szerelem nem ugyanaz.

Dolgoznak a hormonok...

2010. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én ugyan fiú vagyok, de nálunk is így van ez, van az a tipikus bomba nő aki inkább csak testi vágyat ébreszt és van a szerényebb, viszafogotabb lány akit az ember babusgatna, védelmezne, szeretne szóval tipikus feleségnek való. Mindkét érzés másfajta vonzódás.


Csak gondoltam leírom, hogy fiúknál is van ez így.

2010. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!