Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a bunkó fiúk tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a bunkó fiúk tetszenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Egy normális szava nincs senkihez, nem tanul semmit pedig olyan iskolába jár ahol jól tanulnak többségében, kettes az átlaga, a modoráról nem is beszélve, a lányokhoz odamegy "kiengedni a gázt". Minden hétvégén berúg, hogy haza se talál, cigizik is. Ezek után meg azt hallom róla a lányoktól, úúú de helyes, milyen cuki. Minden minden 15-17 éves lánynak ez a férfi ideálja?

2012. jún. 22. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez bennem is felmerült,a mai lányoknak a bunkók jönnek be,lehet énis átmegyek bunkóba,ez kell nekik
2012. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Tegnap voltam bulizni, berúgtam és oltári nagy paraszt voltam.

Még magamon is meglepődtem.Az este eredménye: ∞ csaj.


Egyiket holnap meg is dugom.


24F

2012. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
nekem pont az ilyenek nem jönnek be
2012. jún. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ez kell nekik, de azért nem árt, ha magas a srác. Az nagyon sok előnyt jelent. Magas+bunkó stílus= a nők álma
2012. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia sorstárs.

Én sem értetettem ezt sokáig, amíg Isten össze nem hozott egy karatés meg még pár harcművészetet tanuló csajjal, meg egy másik strand röplabdázott!

Azok a csajok sokkal nyitottabbak, kedvesebbek voltak. Nem ismeretlen számukra a csapatjáték szó. Az érzelmeiket is könnyebben mutatják ki. Könnyen fenntartják a szemkontaktust, ezzel is szimpátiát váltanak ki.

Lehet hogy neked bunkónak tűnnek, de ismerj meg párat, és rájössz: "De szeretnék én is közéjük tartozni!" :-))

2012. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
82%
Ez teljesen egyszerű. A mai fiúk kicsit elcicásodtak, nyálasak. Minden lány viszont egy olyan fiúra vágyik aki határozott, nem nyálas, talpra esett, és egyszerűen szabad. Mivel tudják a lányok hogy egy nyálas fiú a csillagot is lehozná nekik anélkül hogy a kisujját mozdítanák ezért ez nem jelent kihívást, bármikor megkaphatja. Viszont aki már bunkó, távolságtartó ott azért kicsit már kell valamit alkotnia , "megszelidítenie". Ez már azért nagyobb kihívás, mivel nem fog nyálban hemperegni meg minden nap virággal várni. Ott már a lánynak is tennie kell valamit hogy a fiút kicsit megformálja! 16/L
2012. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez hatalmas nagy h*lyeség. Én pont, hogy az ilyen fiúkat utálom. Mi értelme van, hogy csak utcasöprűk lehetnek. Szerintem ez nem cuki, hanem ciki
2012. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Inkább maradok normális :)
2012. jún. 23. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!