Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Szóval járok egy sráccal, nagyon szeretem meg azt mondja hogy ő is. de néha nagyon nehezen igazodok ki rajta, elmentünk sétálni mire utána azt mondta hogy sz*r hogy járunk meg hogy ez igy nemfog működni, én persze teljessen beharagudtam és megmondtam hogy felejtsen el, aztán azt mondta hogy találkozzunk még 1x utoljára csak probáljuk meg megbeszélni, találkoztunk is.. ott azt mondta hogy ő azt nem ugy értette és nem akar elveszíteni pedig elötte eléggé ugy mondta mint aki szakítani akar, aztán megfogta a kezem amit eddig nem csinált.. (1 és fél hete járunk kb) aztán végülis kibékültünk, aztán tegnap megint majdnem szakítottunk de megint kibékültünk.. a srác szokott rap szöveget írni és egy olyant írt hogy ' kárvolt bennem meg bíznod, átbaszlak aztán mehetsz sírni' mikor pontossan jól tudja hogy én nem vagyok biztos benne, mer már sokat csalódtam.. meg volt hogy véletlenül az ex csajaként hívott "véletlenül"

meg tegnap csak ugy azzal hülyéskedett mintha szakítani akarna velem 'viccből, csak hogy átérezzem hogy mien volt neki..' miért csinál ilyeneket? vagy csak játszik velem?


2012. jún. 22. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom vagytok vagy 25 évesek... ketten együtt.
2012. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16/l
2012. jún. 22. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd kinövitek:)
2012. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit hülyének néz. Keress mást.
2012. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Somnium válasza:
Csatlakozom az előzőhöz...Keress mást, ennek a "kapcsolatnak" így nem sok értelme van.Nálam úgy jött le, hogy csak szórakozik.
2012. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sürgősen lépj le, és felejtsd el. Ennyit ér, nem többet.
2012. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik veled, dobd a francba!
2012. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hazardteam ***** válasza:
Én azt javaslom: NŐLJ FEL és kerüld a füves rappereket. A szerelem olyan erejű, mint egy atombomba, nem ovisok játékszere. Mindenesetre ettől a csávótól menekülj olyan gyorsan és olyan messzire, amennyire csak bírod szusszal. Olvass, sportolj, nézz filmeket, barátnőzz, tanulj valami hangszeren, vagy csinálj BÁRMI hasznosat, aminek van valamennyi értelme is. Mert ennek nincs. Ez így, ebben a formában egy nulla.
2012. jún. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!