Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Pasim nagyon rá van kattanva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pasim nagyon rá van kattanva a témára, szerintetek ha nem egyezem bele az anális szexbe, keres majd olyan lányt akivek kipróbálhatja?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi honnan tudjuk?

Amúgy egyéni véleményem, hogy ki nem sz*rja le? Ha azért képes elhagyni, mert te ezt nem szeretnéd, akkor örülj neki, hogy megszabadulsz tőle!

2012. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem egyeznék csak azért bele, hogy ne csaljon meg. Döntse el, melyik a fontosabb...

Az orális szexnél még csak megértem, hogy ragaszkodik hozzá valaki, na de az anális szex rohadtul nem alap. Kockáztassa ő az aranyeret, ha annyira elszánt.

2012. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólókkal.
2012. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg beleegyezel azért keres másik lányt, hátha annak forrobb a végbele? Ugyan már!! Ha szeret ezért nem fog másikat keresni, ha meg félig a lapáton vagy, igy is, ugy is annyi.
2012. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pasi függő, de ha elhagy akkor jobb most, mint 10 év múlva... Egyébként az én párom is szeretné, igazából ezen kívűl nem volt olyan amiben benne ne lennék, de ezt mondtam neki is, hogy erről ne álmodozzon. 6éve vagyunk együtt és nem csalt meg,meg else hagyott.
2012. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged és komolyan gondolja a kapcsolatotokat akkor nem ezen fog múlni, hogy elhagy-e valaki olyanért, aki benne lenne. Ha meg igen, akkor az azt jelenti, hogy előbb-utóbb valami miatt úgyis véget érne a dolog köztetek.
2012. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!