Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányként hogy lehet legkönnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogy lehet legkönnyebben tultenni magad a visszautasításon?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne... Nehezen... Még mindig vissza olvasom az Sms-eit, minden nap eszembe jut az illata, haja, mosolya, hangja, nevetése... De mi nem voltunk együtt.. Csak kerülgettük egymást meg taliztunk párszor.. Csak én nagyon nagyon szeretem, amit ő is tud...

16L

2012. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy sok más pasi mászkál még a világban :) foglalkozz picit magaddal, pihenj, szépítkezz, lógj a barátnőkkel, jót fog tenni :) légy türelemmel, nem kell mindenkit megkapnod, majd lesz olyan srác, aki után nem neked kell futni, hanem ő fut utánad.. :) fel a fejjel
2012. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amerikaiaknak bejön az a módszer hogy 1-2-3 csaj horrorfilm és egy 2x5 literes csokoládéfagylalt.
2012. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak nagyon fáj...egyszerűen sok időt töltöttünk együtt,én beleszerettem,de ő sosem tekintett rám ugy...jelenleg is egyedülállo
2012. jún. 22. 17:42
 5/6 ASOT ***** válasza:

1. ezzel nem vagy egyedül, és nem te vagy az első

2. zárd le az életednek azt a fejezetét, könyveld úgy el, hogy az akkor volt

3. lapozz a következő fejezetre, amiben nem az ex Ármándó a téma, hanem egy új remény egy új pasi aki jobb lesz akivel jobb lesz

4. KEZDEMÉNYEZZZ! Akkor annál hamarabb lesz valakid. Szexelj!

5. menj el Paintballozni nagyon jó! :) A főnököm is üzemeltet egy pályát.

6. még több kikapcsolódás!

2012. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj utolsó, de én a szexet azért nem javasolnám megoldásként... egyrészt nem tudjuk hány éves a kérdező, másrészt szerintem a szex nem olyan dolog, amit csak úgy bárkivel művel az ember... aki igen,háát... egészségére, de én nem javaslom, inkább majd párkapcsolaton belül, ha megvannak az érzelmek, a bizalom :) a kikapcsolódás, a szabadtéri programok viszont jó tippnek tűnnek, bárhová érdemes elmenni, ahol ismerkedni lehet, sosem tudni hol kacsint az emberre a szerelem :P
2012. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!