Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlik? Vagy nem? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik? Vagy nem? Mit tegyek? Hagyjam vagy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és hiányzik az exem.:S pedig nagyon szemét módon bánt velem...(nem fizikailag) többször jártunk, de mindig vége lett. nem tudom elfelejteni...egyszerűen képtelen vagyok rá. mit tegyek?
2009. júl. 7. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj idöt magadnak tartsd magad távol töle töröld mindenhonnan, telo msn iwiw myvip ami csak van, ne találkozz vele ne fuss utána és az idö nagy ur aztán elfelejted...
2009. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ugyan ebbe a cipőbe járok énis!!Én sem tudom elfelejteni!!

De én eljárok bulizgatni és a haverokkal vagyok!Amíg velük vagyok nem nagyon jut eszembe az exem szerintem te is próbálj meg bulizgatni esetleg tedd féltékennyéé..had egye a fene:)sok sikert:)

15/L

2009. júl. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el egy életre
2009. júl. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha esetleg úgy döntenék h visszaszerzem, mit tegyek h megkapjam? :) tegyem féltékennyé vagy hogy?
2009. júl. 7. 00:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehetsz amit csak akarsz, de inkább nőjj fel.


Szemét módon bánt veled, ráadásul össze vissza variáltok.


Ez nem kapcsolat ez "fiatalság, bolondság"


Sok sikert.

26/F

2009. júl. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát havalaki már nem szeret akkor fétékennyé se tudod tenni. szerintem ha ő már nem szerelmes beléd nem fogja érdekelni. de lehet ha látja, h szebb csajod van nála kicsit az lesz hiszen a nők alapból féltékenyek tudnak egymásra lenni ha szebb az egyik a másiknál. szal ezzel próbálkozhatsz de ha nem hoz sikert akkor muszáj tovább lépned nekem se volt könnyű a volt barátnőmön túl lépni, és még tán a mai napig nem sikerült teljesen de én is sokat próbálkoztam és msot haverok vagyunk szeretjük egymsát mitn két jó barát, hogy ebből lesz-e mlég szerelem nem tudom. próbálj vele legalább akkor barátkozni.
2009. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha csaj vagy akkor pasit keress nem tudom a nemed szal ha elírtam bocsi.
2009. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
két dolog van ami után nem kell futni:pasik és a vonat. mind a 2 helyett jön másik...ugy is vége lett volna...minden kapcsolatnak vége....a házasságnak is...végül is mindenki meghal egyszer igy minden kapcsolatnak vége lesz...amugy én is hasonló cipőben járok...de én egy suliba járok vele és amikor összenézünk az irtó xar...dehát...tul kell tedd rajta magad...jól kibőgöd magad.....nekem ez használ...először amikor szakitottunk ne tudd meg miket csináltam annyira magam alatt voltam...
2010. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!