Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem nem tisztel a párom?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolat.

Abból (is) gondolom ezt, hogy amikor például valami bajom van, és szomorú vagyok vagy ideges, és elmondom neki (most olyan problémákra gondolok, ami minket kettőnket érint), akkor nemhogy megpróbálna javítani a kedvemen, hanem nekemtámad (persze nem fizikailag), és valahogy mindig pda kötünk ki, hogy még ha nekem is van bajom, a végén még őt kell vígasztalni.

Kb elmondja az összes hibámat, meg mindent, direkt rátesz még több lapáttal, nehogymár véletlenül is megpróbáljon felvidítani... más szerintem ilyenkor venne a párjának egy csokit, hogy hátha jobb kedve lenne, ő nem, ő még pluszba az összes hibámat is elmondja, amik nem is tartoznak a témához, ettől biztos "jobb" kedvem lesz...


én vagyok a nő.


2012. jún. 23. 11:46
 1/3 A kérdező kommentje:
mártírkodik állandóan...
2012. jún. 23. 11:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyem ugyanezt csinalja, ha osszeveszunk. Hiaba van nekem valami bajom, a vegen oda lyukadunk ki, hogy tulajdonkeppen midnen az en hibam. Baromi idegesito... Meg szerencse, hogy nem veszekszunk sokat, mert amugy kikeszitene.
2012. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát... most erre mit lehet válaszolni, azon kívül, hogy visszaigazolunk: sekélyes pöts a párod? A tiszteletet kiváltó viselkedést nem lehet másoktól megtanulni, ki kell tapasztalni és érezni. Úgy értem, nincs tuti recept, hogy mi itt megmondjuk, hogy ezt+azt csináld, te csinálod is és akkor a párod egycsapásra tisztelettudó és figyelmes lesz.
2012. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!