Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? 13 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? 13 hónapos kapcsolat vs.9 évvel idősebb fiú

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. 13 hónapja járok egy fiúval, akivel már eléggé kihűlt a kapcsolatunk, és ezt nem csak én, hanem ő is észrevette. Se veled se nélküled kapcsolat van köztünk, amin próbálunk, de nem tudunk változtatni.felbukkant az életemben egy olyan fiú, akit barátom szülei által ismertem meg, és az utóbbi 1hétben közelebb kerültünk egymáshoz. Mondta h tetszem neki, és h vele sokkal jobban járnék, mint barátommal. A mostani barátom 19 éves, nem dolgozik, nem tanul, egész nap otthon ül, és az anyja pénzén él, amiből nagyon elegem van. Ő nagyon szeret engem, és nem akar elveszteni, én pedig csak úgy érzem, hogy megszokásból vagyok már vele. Kötődök is hozzá, hisz vele vesztettem el a szüzességem.

A fiú aki udvarolgat nekem, 25 éves, nincs rendszeres munkahelye, de nem lusta, és mindig megy vhova dolgozni. Barátommal nem tudunk semmilyen szórakozóhelyre elmenni, mert neki soha nincs kedve, de ez a 25 éves fiú ilyen "kijárós". Szóval akkor most mit tegyek? fél óra múlva jelenésem van a 25 éves fiúnál, mert meg akarjuk beszélni, hogy most "mivan". De ezt a barátom nem tudja hogy oda megyek. Szemétség ez tőlem.. igaz?


2012. jún. 23. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Hirtelen fellángolás mindig lesz,de vele sem lesz tökéletes minden....

Inkább a régivel beszéljétek meg mi a probléma,és azt próbáljátok megjavítani....a problémát megoldani kell nem menekülni előle.

2012. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts a barátoddal, így nem sok értelme van. Viszont a 9 évvel idősebb srác meg lehet csak szexre megy, bár nem ismerem, de vigyázz vele te is. :) Ne hagyd magad! ;)

Viszont még mindig te tudod, érzed a dolgokat, lehet ez egy szimpla fellángolás is.

Nem szemétség, hogy odamész megbeszélni a dolgokat.

2012. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon össze vagyok zavarodva. Köszönöm a válaszokat. Arra jutottam, hogy elmondom a barátomnak h hol voltam.. hisz csak megbeszéljük a dolgokat. De szerintem nem csak a szexre megy, de azért odafigyelek. :))
2012. jún. 23. 12:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom. Velem 2 év után szakított a barátnőm,mert,hogy kihűlt a kapcsolat,és azonnal összejött egy másik gyerekkel. Nem voltunk együtt pár hétig, hirtelen elkezdtem neki hiányozni, összejárkáltunk, és az egész 2 év alatt nem volt benne mint abban a hónapban ami akkor kitört belőlünk......


Ez volt lassan fél éve, azóta együtt van a gyerekkel, és nekem panaszkodik, hogy mennyire szar vele :/


Úgyhogy én arra szavaznék inkább,hogyha már több mint 1 évet együtt voltatok, próbáljatok meg valamit változtatni,mond el a barátodnak a problémát és oldjátok meg, nem lesz mással sem tökéletes minden!!!


Első voltam....

2012. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 flengyel válasza:
bocs de akérdésedben benn van a válasz is...nem?ezt már te eldöntötted.....
2012. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Probáld meg összeszedni a dolgokat amiket a pasidban szeretsz és nézd meg mit kedvelsz mi tetszik a másik srácban, igen elég nagy szemétség hogy átvered és nagyon szarul fog neki esni mikor kiderül.. Ha tényleg nem érzed hogy szereted a mostani párod szállj ki a kapcsolatból hiszen fiatal vagy nem kell leragadni az elsőnél de azért jól gondold meg mielött átrohansz a másik srác karjaiba
2012. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. De ezt nem én döntöttem el. Elmentem a 25 éves fiúhoz, ez az idő alatt a barátom keresett engem itthon, anyumnak mondtam ha keres nyugodtan mondja meg h hol vagyok. El is mondta, mire a pasim teljesen kiakadt. Mikor odaértem hozzájuk, ordibált velem, nem lehetett vele beszélni, én voltam a hibás.. el mondott engem mindennek, aztán hátrajött az egész pereputtya és ők is jól kiosztottak. A pasim azt mondta, hogy menjek a p*csába haza, és h nemérdeklem őt. ennyi volt. És most kiderült hogy állítólag azt mondta, hogy nem is baj, eddig úgy sem tudott levakarni magáról. Teljesen kész vagyok. ezután nem jöttem haza, hanem 3 óra hosszát ültem a parkban egy padon..

A 25 éves fiú mindent tud, és nagyon rendes, mert megért engem, és próbál jobb kedvre virítani. Azt mondta jobban meg akar ismerni, és elhívott ma sétálni este. De én mondtam neki, hogy ma nincs már kedvem sehova menni, de majd máskor szívesen elnézhetünk vhova. Majd eldől milesz. De az tuti, ha a volt pasim idejön hozzám puncsolni, (mit már nem egyzser megtett összeveszés után) akkor én is elküldöm a jó p*csába haza.. Jól teszem így? ne érdekeljen már ezek után? nem?

2012. jún. 23. 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ha valóban nem szereted már, akkor nyugodtan küldd őt el, de finomabban, mint ahogyan írtad. Légy nőies, de határozott. ;)

2012. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A lehető legjobban tetted, hogy azt a kis nyomingert felbőszítetted. Már rég szakítanotok kellett volna!
2012. jún. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek után, hogy megtudtam miket mondott rólam, már nem is bánkódok miatta, Tegnap fél12-ig kinn voltam a 25 éves sráccal, ma meg megyünk strandolni. Nem tudom, hogy akarok-e tőle valamit is, de most nagyon jó egy barát.
2012. jún. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!