Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a volt barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a volt barátommal, hogy végre higgyen nekem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet nálunk, hogy öt és fél év után szakítottam a barátommal, lassan három hónapja. Nagyon nehezen dolgozzuk fel a szakítást mindketten, nekem sem olyan könnyű, mint elsőre gondoltam. Az a baj, hogy a volt barátom állandóan azzal vádol meg, hogy olyanokat hall vissza ismerősöktől, hogy én azt mondtam rá, hogy egy "köcsög" meg hogy én utálom. Csak itt az a baj az egészbe, hogy én nemmondtam soha senkinek ilyet. És ő nem hisz nekem. Nagyon csúnya veszekedéseink voltak mostanában ez miatt, és annyira de annyira tehetetlennek érzem magam, hogy nem hisz nekem és nagyon de nagyon bánt. A történethez hozzá tartozik, hogy neki tényleg voltak csúnya húzásai, a szakítás óta akivel szóbaálltam pasival, az egyiknek nekiment :( a másikat szintén folyamatosan "bántja" szavakkal nekem. Az a baj, hogy kikerülni se tudjuk egymást, mert nagyon kicsi ez a város, ahol lakunk és kevés a szórakozási lehetőség, és eddig mindig együtt jártunk mindenhova. Kérlek adjatok tanácsot, hogy mit csináljak, hogy viselkedjek vele, mi lenne a legjobb ebben a helyzetben, amit tehetek?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!


2008. ápr. 29. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
TARTS VELE EGY NAGYON HOSZU ES BÖ BESZELGETEST, NE HAGYD HOGY TOVABB FOLYTATODJON IGY!!!
2008. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg ezt azért teszi, hogy legyen indoka miért szóba állni veled. Kitalálja, hogy egyrészt lelkismeret-furdalást ébresszen benned, illetve, hogy szóba állj vele. így próbál meg védekezni, és így próbálja kideríteni te mit is érzel még iránta. valahogy azt érzem, hogy köztetek ez a dolog még nem csengett le......
2008. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos én is erre tudok gondolni, egyszerűen "nem enged el", mert nem akar.... :(

Én próbálok változtatni a dolgokon, de ha nem állok szóba vele, akkor mindig jön egy újabb ilyen vagy másfajta sztori, hogy újból beszéljünk és találkozzunk egymással.... Nem egyszer megmondtam neki, hogy így nemlehet túllépni, hogy állandóan beszélünk, de nem érti meg sajnos :S

2008. ápr. 29. 20:42
 4/5 anonim válasza:

hagyd,ne foglalkozz vele megváltozni nem fog.

én harminc éve vagyok így tönkretette az életem állandóan féltékeny vádól.pedig nem igaz,de kezdem sajnálni hogy rendes voltam.nem érdemes.két fiút föneveltzem,ő itthon nem csinál szinte semmit.gyerekeivel nem törődött soha.a pénzt haza adta de a gyereknevelés nem csak ebből áll.szeret az biztos,de megörülök mellette.inkább ne szeressenek ennyire,de tegyenek értem valamit.sziasztok.

2008. ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is kezdek így gondolkodni, ahogy Te...
2008. ápr. 30. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!