Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy a volt barátommal többször is szakítottunk, de eddig még mindig nem sikerült elengedni a másikat. Most eddig tök jól ment, már majdnem 3 hónapja. Erre megint megtaláltuk egymást, volt is köztünk valami, igaz azóta nem beszéltünk, de mondta h eléggé hiányzom neki stb. Most nekem is tisztázni kell magamban a dolgokat meg sztem neki is. A kérdésem az hogy volt már valaki így? Hogy ennyire szoros volt a kapcsolat? mi lett a vége?


Tudom most írni fogjátok, h csak a szex kell neki, meg hogy ha olyan szoros lett volna akkor nem is szakítottunk volna. A szakítások oka az volt, hogy nem tudta eldönteni hogy szeret-e vagy csak megszokásból van velem. Ő amúgy is olyan, hogy ha ott vagyok mellette akkor annyira "nem értékeli" (ezt nem kell félreérteni :D) mindig akkor jön rá hogy kellek neki, mikor nem vagyok mellette, ez a lényeg.


2012. jún. 23. 15:42
 1/5 Hole Hunter ***** válasza:
kivétel nélkül mindegyik kapcsolatnak elválás a vége. a kérdés csak annyi, meddig érzed jól magad egyik-másikban. amikor már nem, na akkor kell búcsúzni. az pedig kettőtökön áll, h mennyi ideig érzitek jól egymást.
2012. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg. Nem azt mondom hogy ez feltétlen sokáig máködhet, de úgyis mindig ott fog motoszkálni bennetek hogy talá nem tettetek eleget ezért a kapcsolatért...
2012. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen kapcsolatom 14 évesen és mivel új volt a dolog ezért nem tudtam én sem meg ő sem hogy tényleg szerelmesek vagyunk csak amikor szakítottunk. azután sírtunk eleget...
2012. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem rajtam múlik, nem tudom hogy fog-e még keresni... én meg nem akarok ráakaszkodni
2012. jún. 24. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt már hasonló, csak a nő félrelépett.


18/f

2012. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!