Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány de mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de mikor ráírtam kb 6 mondatot beszéltünk normálisan, a többi mondatban meg már csak "ooh értem. Smiley " értem. Smiley " mit csináljak hogy érdekeljem?

Figyelt kérdés
1. pár mondatban még normális volt

2012. jún. 23. 15:45
 1/8 guido ***** válasza:
őőőő... Mondjuk beszélj vele személyesen? :D Ott küldhet smiley-t xD
2012. jún. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél unalmas.
2012. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

fúú de szar helyzet :S

sokszor átéltem már


hát az a rosszhírem van kedves kérdező hogy nekem eddig minden ilyen beszélgetés kudarccal végződött. 22/F

2012. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 guido ***** válasza:
Hülye p*csa effektus :D az ilyen lányokkal nem érdemes. Kb olyanok hogy este akarnak a napra utazni mert akkor nem süt xD
2012. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy...



Rohadtul nem érdekled, csak udvarias akart lenni, és nem válasz nélkül hagyni.

2012. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlen a csajban van a hiba. én "értem"-et akkor szoktam írogatni, ha valaki mesél valamit, és nem akarok nagyon közbeszólni, vagy nincs is rá mit reagálnom. ergo ha a pasi folyton magáról rizsázik :D ezt úgy lehet feloldani mondjuk, hogy te kérdezgeted a csajt, és nem csak magadról mesélsz.
2012. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem ilyen behatások már rég nem érnek!


Forever alone

2012. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sok hal van még a vízben... amelyik ráharap a kukacodra azt kapd el! xD

Ez van... meg kell tanulni tovább lépni, tom elsőre még nehéz de megszokod!

f18

2012. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!