Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mesélte, hogy előttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mesélte, hogy előttem 6 pasival feküdt le kb 3 év alatt plusz egyet kétszer leszopott, de őt nagyon szerette csak sosem jött össze, hogy járjanak. Ez igaz lehet vagy csak simán ribanc?

Figyelt kérdés
Egyébként nagyon rendes, könnyen megbántható, érzelmes típus.

2012. jún. 23. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy le leszek pontozva, de SZERINTEM itt csak veled van a probléma... Ha egy pasinak van barátnője és szereti, a barátnője elmondja neki minden titkát, sőt a te véleményed szerint ,,nagyon rendes, könnyen megbántható, érzelmes típus." akkor milyen jogon teheted fel ezt a kérdést, hogy ribanc-e???-.-"


ÉS A KÉRDÉSEDRE VÁLASZOLVA: IGEN, IGAZ LEHET!

2012. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
egy kicsit biztosan
2012. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért pontoználak le mert elmodnod a véleményedet? Azért kérdeztem, mert kíváncsi vagyok mások véleményére is, ugyanis egy külső szemlélő másképp lát dolgokat... Szerintem semmi rossz nincsen abban, hogy ide kiírtam, mert nem tudod h én ki vagyok vagy ő ki.. :D
2012. jún. 23. 22:13
 4/16 anonim ***** válasza:

Miért lenne r*banc???

A mostani (és remélem örökké tartó) kapcsolatom előtt én is 6 fiúval voltam (és egy lánnyal, tehát 7) és nem tartom magam r*bancnak.

Ebből a 7-ből 2 volt 1 éjszakás, egy pedig rövidebb kapcsolat, de a többi mind komoly és hosszútávú.

Nem tudom, sokan miért hőzöngenek, ha egy nő is gyűjt tapasztalatot ezen a téren és amíg fiatal, élvezi az életet.

Persze nem azt mondom, hogy minden éjszakát mással kell tölteni, de 6 (persze ha a barátnőd nem 16 éves... :) ) nem sok.

Szerintem.

L/25

2012. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát a a barátnőd 19 felett van akkor nem. 3 év alatt 7 pasi, egy évbe kettővel lefeküdt, plusz az az egy. Nem sok ez.
2012. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
3 év alatt 6 fiú a mai világban nem sok. Ha átlagolod, fél évre jut egy db. :) ;D Vannak lányok, akik egy éjszaka alatt fogyasztanak annyit. Az pedig más kérdés, ki számít r.bancnak, és miért? Én nem arra fektetném feltétlenül a hangsúlyt, hogy hány fiúval volt már, hanem, hogy hogyan? Ismerek nagy fiúfaló lányokat, akiket mégsem tudnak kihasználni, mert a fiúk szinte bármit megtesznek nekik, sosem őket hagyják el, stb. Míg más lányok "bármit" bevállalnának, szinte mindent meg lehet tenni velük, csakhogy maguk mellett tartsanak egy pasit. Jó kérdés, melyik számít inkább r.bancnak? Nem azért hoztam fel, hogy ebből vita kerekedjen, és offoljuk a témát. :)
2012. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
23 éves, ez 15-18 éves kora között történt, azóta együtt vagyunk.
2012. jún. 25. 17:30
 8/16 anonim ***** válasza:

5 éve együtt vagytok és most fordul meg a fejedben, h a barátnőd ribanc, azért amit az előtt csinált, h összejöttetek??? Te se vagy teljesen rendben.

Az h 15 évesen kezdte necces, de ha az a kapcsolata komoly volt, akkor elmegy. Picit necces, de belefér. Fél évente egy végülis, az oké. Egy ilyen meg becsúszhat bárkinél, h szerelmes a srác meg ezt kihasználja... De h most ribancnak titulálod valamiért, amit 5 éve csinált, amikor még igencsak fiatalka volt? És amúgy sem olyan durva... Nem értelek.

20L

2012. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Leni Riefenstahl ***** válasza:
32%
Gusztustalan a barátnőd! Legalább ne mesélné el! És milyen érzés más farkát csókolgatni?
2012. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem tudom milyen érzés, de nem is érdekel, egyébként kisgyerek koruk óta ismerték egymást a sráccal...
2012. jún. 28. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!