Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele ha szeretem?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a barátommal és nem törődik már velem de ilyen alapvető dolgokban és régen lehetett rajta látni hogy szerelmes belém és olyan aranyos volt meg minden de már nem az nem mutatja ki hogy szeret nem tudok mit tenni elmondtam neki annyiszor h nekem nem jó így de nem változik a helyzet de nem tudok vele szakítani mert annyira szeretem :( és azért 4 év után mindennap egyedül aludni meg ilyenek nagyon félek hogy nem tudnék visszazökkeni az egyedül létbe és a barátaim is megfogyatkoztak tehát új barátokat kellene keresnem de hogyan?
2012. jún. 23. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz a döntés, elhiszem. de a te érdeked, hogy minél hamarabb megtedd. kérd meg a megmaradt barátaidat, hogy segítsenek abban az időszakban. legyetek együtt többet.
2012. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a barátaim annyiból áll hogy van egy legjobb barátnőm és ennyi ugyanis most egy évig nem jártam suliba most fogok szeptembertől ott mondjuk lehet de a legjobb haverom elköltözött pestre egy uncsitesóm van akivel nagyon jóba vagyok de ő is el fog költözni van még egy barátnőm akivel lóghatnék de kicsit hülye és olyanokkal lóg akiket én nem csípek annyira ugyh borzalmas a helyzetem és nekem tényleg csak a pasim van akivel mindennap együtt vagyok neki mondom el minden bajom stb.. :(
2012. jún. 23. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez nagyon nehéz. Én is voltam ilyen helyzetben, fél éve.

Mi másfél évig voltunk együtt, eleinte én is azt éreztem, hogy szeret, imád, de egy idő után teljesen kifordult magából. Átlagban 10 alkalomból 8-szor elkésett a találkozókról, a maradék 2 alkalommal meg el sem jött. Nem szólt, én hívtam fel, hogy hol a fenében van.

Hiába kérdeztem, hogy mi a baja, mindig azt mondta, hogy mert én hisztizek. Hisztinek hívta azt, amikor szóltam neki, hogy talán csörögjön rám, ha nem jön, ne álljak a szakadó esőben fél órát.


A vége felé eszméletlen durva dolgokat művelt, társkeresőzött, amikor rákérdeztem, hogy mégis miért, akkor letagadta. Közöltem, hogy tudom, hogy hazudik, erre benyögte, hogy egy hétig látni se akar. Én még mindig kapaszkodtam utána. Egy hónapig jó volt minden, kezdtem benne újra bízni, de ismét lebukott.


Nagyon nehéz volt nekem szakítani, mert szerettem a szemét dolgai ellenére is, de tudtam, hogy nem szabad hagynom, hogy ezt műveljék velem.


Amikor rájött, hogy elveszített, akkor kapart volna, de már késő volt.


Én úgy szakítottam, hogy leültettem és elmondtam neki teljesen higgadtan, minden veszekedés nélkül, hogy a hócipőm tele van. Nem szidtam, egyszerűen elmagyaráztam, hogy nekem nem fér bele egy kapcsolatba a társkeresőzés, a másik levegőnek nézése, az, hogy a szerelmemnél mindenki fontosabb, még a legutolsó szomszéd is az utcában. Megértette, elfogadta.


Vissza tudsz zökkenni, de nem lesz könnyű. Ha gondolod szívesen beszélgetek veled, meghallgatlak.

Ne hagyd, hogy így bánjon veled, fiatal vagy ahhoz, hogy egy rossz kapcsolatban benne maradj!

2012. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!