Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez minden férfiban felmerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minden férfiban felmerül vagy csak én rágódok rajta mert még friss a dolog? (rövid)

Figyelt kérdés

Néhány napja szakítottunk barátnőmmel, majdnem 2évig jártunk, nagyon szerettük egymást de a végén már picit elhidegültünk egymástól, nem is a szakításról akarok kérdezni,hanem hogy rengeteg közös emlékünk van, és miattam kezdett el szedni fogamzásgátlót is, és nem is hagyja abba a szakításunk után sem, és most annyira szar érzés, hogy hamarosan más fogja élvezni a társaságát, más fog szexelni vele és a tudat majd megöl ha csak belegondolok hogy valaki más fog hozzá érni...lehet még táplálok érzéseket iránta vagy csak mert nagyon friss a dolog de nagyon rossz érzés,és nem nem akarok vissza menni hozzá, még nem,talán majd a jövőben összejövünk de most nem, nyilván én is leszek még más p*nában, csak a tudat rossz felőlem nézve hogy az én kis drágámat más fogja...csúnya szóval kefélgetni, úgy érzem mintha ehhez nem lenne joga senkinek csak nekem xD tudom hülyén hangzik de így érzem holott kb 2hete semmi közünk egymáshoz azt csinál amit akar de a tudattól szabadulnék mihamarabb...

Én 23 éves férfi

Ő 20 éves lány


2012. jún. 23. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én csaj létemre is gondoltam ilyenre mikor szakítottunk az exemmel, rossz volt a gondolat is...de aztán idővel nem gondoltam ilyenekre és ment minden a rendes kerékvágásban.

Nyilván a sok közös emlék és az hogy kötődsz hozzá még nem múlt el, az nem is olyan dolog hogy egyik napról a másikra megszűnik. Szerintem ez teljesen normális dolog, idővel el fog múlni ha majd már te is más felé kacsingatsz ;)

Lina

2012. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ismerős.. mi már jó pár hónapja szakítottunk, de még most is zavaró a gondolat, hogy másnak fog majd örömet okozni az ágyban és más ér hozzá... fuuu.. fel is mérgel a gondolat, ha belegondolok :SS
2012. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne már :/

Azt akarod mondani hogy még hónapokig fogok szenvedni emiatt az érzés miatt, pedig már készen vagyok ha csak rágondolok hogy mást fog kényeztetni és más fogja simogatni meg áá..hagyjuk engem is felmérgel :D ://

2012. jún. 23. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hangzik hülyén ezt hivják birtoklási vágynak... ha ez elhatalmasodik az emberben jönnek az olyan ujságcikkek hogy szakitás után kinyirta az exét és stb
2012. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem azt jelenti, hogy holnapután. De a tabletta macerás. Akinek a tabletta előtt nem fájt a hasa mensi alatt, a tabletta abbahagyása után jelentkezhet fájdalom. én próbáltam erről is le kell szokni, mint a fájdalomcsillapítóktól, nagyon nehéz,több hónap szenvedés.

Aztán ha talál valakit, nagyon nehéz újra megszokni, valószínűleg csak a sok nyűg miatt szedi tovább.

21/L

2012. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy elborult elméjű :) azt csinál amit akar tekintve hogy már nem járunk, de attól még zavar a gondolat, és csak arra lennék kíváncsi kinek mennyi idő után múltak el az ilyen gondolatai(ha elmúltak)...ennyi

21L igen valóban azért szedi tovább mert beállt rendesen a ciklusa meg a hasa se fájt annyira azóta, nem azért szedi tovább mert kefélni akar fűvel fával :) Csak tényleg rossz a tudat hogy velem volt így először hogy óvszer nélkül szeretkezett,és mindkettőnknek fantasztikus élmény volt annó,és rossz hogy most mással lesz.

2012. jún. 23. 22:01
 7/7 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló. Az a baj, hogy szereted még, de nem akarod bevallani magadnak. Vagy összejöttök újra, vagy hónapogig szenvedni fogsz hacsak nem szedsz össze valakit. Az a rosszabb ha ő pasizik be hamarabb és látod ahogy együtt vannak. Idővel elmúlik. Nekem sajnos sokáig tartott. Ki akartam nyúvasztani az új lyuklakót!
2015. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!