Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez valami nagyon komoly dolog...

Ez valami nagyon komoly dolog volt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Kb. 9órakor arra ébredtem fel hogy valami zörög,zúg elkezdtem félni,hogy mi az?aztán rájöttem,hogy kinn dolgoznak a munkások,vissza aludtam és 10 percre rá felriadtam,hogy valaminek az étkezőben csattog a meztelen lába,meg a fém küszöbön lépked,nem ijedtem volna meg de mind a 2 ajtó be volt zárva!Aztán verte az egyik fa ajtót,egy kicsit később megint lábcsattogás és szekrény nyitogatás.
2011. aug. 12. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Besurrant egy munkás :D
2011. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez valóban az egyik munkás lehetett, ne legyél paranoiás. =)
2011. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
pill, nézem az ezo tv-t aztán válaszolok a végén
2011. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mért nem nézted meg? Persze, hogy félsz, amíg nem tudod, mi az. Ha megnézed, 2 dolog történhet:

- megnyugodsz,

- vagy tényleg okod van félni, de legalább tudod, hogy mitől.

2011. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

jézusom.ez durva.de a munkásoknak van cipőjük..nem?:D

vagy lehet h kézen állva ment be és azt hallotta?:D

2011. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
XD jó sztori! :)
2011. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jártál utána? Én ha azt hallanám, hogy valaki járkál a lakásban, biztos nem alukálnék nyugodtan tovább. Egyébként félálomban én is szoktam furcsa zajokat hallani. Ez azért van, mert még az álom és az ébrenlét közt vagyunk és a kettő összemosódik.
2011. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem munkás jött be mert a tudnátok olvasni ZÁRVA VOLT MIND KÉT AJTÓ!Valamint csak az ajtón tudnak bejönni de már említettem hogy, és az ablak a földtől több méterre van.
2011. aug. 12. 16:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
besurrant a mikulás
2011. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!