Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben az esetben? Aki poligám, az hogyan tanulhat meg monogámnak lenni? Elhagynátok emiatt?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit gáz helyzet, kérlek ne gyertek azzal, hogy lehetetlenség. A részleteket nem akarom elmondani, hogy mi által történt.


Az a lényeg, hogy nekem családi alapon az láttam, hogy az ember poligám és nem monogám. Egyszerűen egy ilyen szellemiségű körben nevelkedtem fel és emiatt most nehéz helyzetben vagyok.


Egy normálisan működő kapcsolatba lettem most és emiatt nem akarom elveszíteni a másikat. Természetesen nem csalom meg a páromat meg eszem ágába se lenne, mert tudom hogy ez neki fájna, mert ő így van nevelve és ilyenek az érzései.


Viszont én mivel, hogy ilyen más dolgokat láttam -ezen nőttem fel szinte úgymondd- emiatt néha ha vannak helyzetek, akkor nem tudom hogy hogyan kell viselkedni.

Itt gondolok arra, hogy ha másnak is megtetszem és odajönnek, barátok szeretnének velem megismerkedni, pl. táncolni, akkor képtelen vagyok elküldeni őket a búsba.


Mind ezeknek ellenére én azért mondom, hogy van párom, ezt azonnal hansúlyoztatom és "mutogatom" azaz látnak minket sokat együtt, de ők ettől függetlenül ha épp olyan a helyzet, akkor ugyan úgy jönnek és hát próbálkoznak.

Én nem csókolok meg senkit és nem fogdosok senkit, viszont ha tánc közben megfognak (derekat szorosan, stb.) akkor nem tudok tőlem eltaszítóan reagálni erre.


Mit tegyek ilyenkor?


A másik hibám meg az, hogy szeretek bulizni járni és ha van jó buli alkalom (pl. fesztivál) akkor arra elmegyek, ha hívnak.


Mit tegyek?

Férfiak! Ti elhagynátok emiatt?


Remélem érthető amit írtam.



28 L



2012. jún. 24. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Erősítsd meg magad, de csak akkor, ha tényleg ezt akarod, mert különben még rosszul sül el.

Én is ebben nőtte fel, bár én a megcsalások miatt, szüleim természetesnek vették, mégis elég erősen monogám lettem, mert undorított a helyzet.

Nem bántásból, de igen, elhagynának emiatt sokan.

Kitartást!

2012. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy nő az nem saját tulajdon. Ezt a párodnak is meg kell érteni. Egy jó kapcsolat titka, hogy nem adod fel az egyéniséged, és az addigi elveid. Persze ez nem azt jelenti, hogy úton, útfélen flörtölj, de egy egészséges baráti kapcsolat, férfi és nő között még belefér. Én is ilyen voltam, amíg fiatal voltam, és soha nem emiatt lett vége egy kapcsolatomnak.
2012. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nőként írom, hogy nem tudnék együtt élni egy hasonló szellemben nevelkedett férfival. Egyszerűen nem bírnám idegekkel. Számomra a bizalom a legfontosabb egy kapcsolatban, anélkül nem megy a dolog.

Hiába szép és jó minden az elején, az első hullámvölgynél biztos, hogy így vagy úgy, de probléma lenne ebből.

2012. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így nőttem fel, de nekem nem sikerül ezen változtatni. 5 éve van párom, elviseli, tudja, hogy ilyen vagyok, tudja, hogy szeretem. Amíg közös az életünk, amíg minden működik köztünk, amíg mindenhol egy pár vagyunk, addig megadja ezt a szabadságot néha.

Persze erre a legtöbb pasi nem képes, sőt..és hát valahol az a normális.

Úgyhogy vagy megerőlteted magad vagy vége lesz. Nekem segített, hogy ezt elmondtam a páromnak, ha nem is teljesen, de némileg segített kezelni a dolgot.

22/L

2012. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!