Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan szerencsétlen aki 20-30 év közötti és még soha nem volt kapcsolata, meg semmi? (természetesen férfi. )

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 16:08
1 2
 1/18 okoska31 ***** válasza:
92%

Miért lenne természetes? Nőnek nem lehet hasonló baja?

egyébként miért is nem volt? Olyan lányokat keresel, akik már bocs, de nem a Te súlycsoportod? Vagy csak nem mered megszólítani őket?

írom ezt úgy, hogy én sem vagyok egy hú, de nagy csajozógép, de azért sikerült már találni több csajt is az elmúlt kb. 15 évben.

Szóval kezd el. Szólíts meg esélyes csajokat, hogy gyakorolj. És ki tudja, lehet, hogy találsz egy olyan lányt, aki elsőre nem tűnt igazán a zsánerednek, de mégis olyan belső értékei vannak, ami miatt egymás mellett maradtok.

2012. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
83%
Forever alone.
2012. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem szerencse kérdése. Szerencse akkor lenne, ha elmennél egy buliba, és leszólítanál találomra egy csajt, vagy két csaj közül pont nem a megfelelőt választod.


A "szerencsétlenséged" olyan okokból fakad, amelynek nagy részéről nem te tehetsz: családod anyagi helyzete, külső tulajdonságaid (gének) lakhelyed (falu, tanya), vagy veled született betegség (epilepszia, diszgráfia).


Javíts ki ha tévedek :)

22/f

2012. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam ezzel 26 éves koromig, de aki keres, talál. El sem bírtam képzelni, hogy van olyan lány, akinek én kellek, pedig nagyon próbáltam. Mégis lett. :-)


39F

2012. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Múlt év novemberéig voltam így!

28f

2012. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Jelen. (30/F)

Szerintem sem szerencse kérdése, általában két faktor húzza le az esélyeket: ronda külső/női mércével nézett csóróság, vagy a kettő kombója.

2012. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Pedig én mennyi rondát látok egészen jó kis csajjal, ráaádsul nem is a gazdagabbik félét.
2012. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az esélyesen nem itthon van/párhuzamos dimenzióban láttál ilyet :D
2012. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem sajna az önbizalmam miatt van ilyen gondom 22 évesen, mert annyira fosul nem nézek ám ki... Meg ritkán hoz össze az élet lányokkal, úgy hogy ismerkedni is lehetne velük normálisan. Az utcán, meg ehhez hasonló helyeken a leszólítás marhára nem menne nekem :D Mindegy egyszer csak sikerül.
2012. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Látnotok kellett volna azt az apukát, akit én láttam ma a játszótéren. Kb. 165cm magas volt, se a külseje, se a viselkedése nem volt különösebben férfias, igazi "lúzer" arca volt, na meg négy gyereke. És sok ilyet lehet látni. Szóval no hiszti, kapjátok össze magatokat. :-)


39F

2012. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!