Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan szerencsétlen aki 20-30 év közötti és még soha nem volt kapcsolata, meg semmi? (természetesen férfi. )

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 16:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Esélyesen a pénztárcája nagyobb volt neki, mint a lúzerségi mutatója :D
2012. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jól van, hát ő mikor házasodott már...

ma már semmi esélye egy magafajtának boldogulnia

2012. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ugyanaz van, mint régen. Én is majd' szétkapartam magam annak idején, amikor a Jáksó műsorában elmondta a 154 centis lány, hogy azért kell neki legalább 185 centis pasas, mert különben nem fér be a hóna alá. És tízből kilenc ilyen volt!


39F

2012. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is 186 vagyok, mégse mentem eddig vele semmire. Jó beszélőke kell leginkább, úgy vettem észre, és azzal nem büszkélkedhetek.
2012. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Nekem se volt eddig semmi.

(Valszeg így is marad).

20/F

2012. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hééé, fiúk, összekapni magatokat! Tele van a világ olyan nőkkel, akik szeretetre vágynak. Nem dagadt pénztárcára meg adonisz külsőre.

Magamra is céloztam, természetesen :D

29/N

2012. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Volt már barátom, de most már szeretnék valakit aki szeret és viszont szerethetek.

25L

2012. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Disco + pia és egyből lesz csajod, jó persze csak pár percre. Mondjuk elég alkohol és hányás szaga lesz, de az most mindegy(úgy is részeg leszel, lehet nem is fogsz emlékezni rá) Hmm. Na a lényeg hogy nem könnyű az élet:)
2012. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!