Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a férfisors? Csak reményked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfisors? Csak reménykednek hogy majd jut nekik nő és csak próbálkoznak? Mert több fiú születik mint lány, ezért a lányok értékesebbek mert kevesebben vannak stb?

Figyelt kérdés
Csakmert élőben elkeseredett próbálkozásokat és masszív nőhiányt látok.
2012. jún. 24. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
igen ez. be gay :(
2012. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, én amúgy úgy tudom hogy 20-30 éves korosztályban több a nő, mint a férfi :/ Egyébként masszív pasihiányt tapasztalok az ismeretségi körömben, a bnőim nagy része az elmúlt egy évben egyedülállóvá vált (amúgy én is) és azóta is vagy alig próbálkoznak pasik, vagy az az egy-két próbálkozó olyan, akivel nem illenek össze...

24/N

2012. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Japánban született kevesebb nő azért,mert ott nem becsülik meg a nőket.Itthon egyenlő az eloszlás úgyhogy nyugi,biztos marad neked is.
2012. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hunter92 ***** válasza:
Nincsenek kevesebben a lányok, a pasik nagy része pedig egyáltalán nem mer próbálkozik csak reménykedik. Ez azért van, mert félnek a visszautasítástól. Ez még az őskortól kezdve, évmilliók alatt berögzült védekezési ösztön. Mivel kis törzsekben éltek az emberek, ha egy férfi bebukott egy nőnél, azt tudta az összes többi és valószínűleg náluk sem volt már többet esélye. Persze, ma ez a félelem már indokolatlan, de egy évmilliók alatt, a tudatalattiba bebetonozott ösztön nem fog 2000 év alatt eltűnni. Vannak pasik, akik ezt le tudják küzdeni (javarészt segítséggel), de sokaknak sohasem sikerül. Persze, akadnak olyanok is, akik egyáltalán nem küzdenek ilyen gonddal.
2012. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hunter92 ***** válasza:
Fene, elírtam. *nem mer próbálkozni
2012. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a nők vannak kevesebben, hanem a férfiak. Sőt, évről évre kevesebb fiúgyermek születik. Pár évtized és nagy kincs lesz a férfi.


Egyébként nem csak a férfiak magányosak, sok nő is magányos. Csak azt nem értem, hogy ezek a magányos emberek miért olyan válogatósak, miért nem találnak egymásra.

2012. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legutóbb azt olvastam, hogy a 20-30 éves korosztályban 100 lányra jut 106 fiú. A lányok nem a piaci hiány miatt értékesebbek, hanem mert ők választanak...
2012. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom ahány ember annyifélét olvastak:)


Én azt olvastam, hogy 30 (vagy 40?) év alatt több a férfi, az ennél idősebb korosztályban nőből van több.

2012. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!