Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb lány, fiatalabb fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb lány, fiatalabb fiú. Működhet?

Figyelt kérdés

Tegnap este megismertem egy lányt. Egész jól elbeszélgettünk, majd kiderült, hogy ő másodéves egyetemista. Én még csak most végeztem a gimiben. Elég sokszor rám mosolygott, de amikor a baráti körömre terelődött a szó, kiderült, hogy az egyik lány haveromnak a bátyja az ő baráti társaságukhoz tartozott pár éve. Ebből következik, hogy az ő társasága nálam 4-5 évvel idősebb.

Szívesen elhívnám egy randira, de nem is tudom, hogy kezdjek hozzá. Ő már albérletben él, engem még a szüleim tartanak el. Tegnap kiderült, hogy az egész nyarat itt tölti a szüleinél, úgyhogy biztos többször is összefutnánk. Ezt szóvá is tettem hajnalban búcsúzáskor, amire csak elmosolyodott és azt mondta, hogy majd meglátjuk.

Szerintetek?


2012. jún. 24. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegnap este ismerted meg és máris a "családi kapcsolatok" témakörbe írsz miatta? Hűha, de komoly!
2012. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem működhet :) ismerek több párt is ahol a lány idősebb.
2012. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az alkalom már megvolt tegnap este, de erröl már lemaradtál.
2012. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) A szerelem-szex topikban túl komolytalan válaszok érkeznének..
2012. jún. 24. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma már írtál ki kérdést ez ügyben?? Hányszor írod még ki??

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2012. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy működhet. Egy kapcsolatban igazán nem számít sem a kor, sem a magasság, sem pedig a kilók.
2012. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!