Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt,eleinte nagyon szerettük egymást,mindent megtettünk egymásért,és tudom hogy ő még most is szeret,és velem akarja leélni az életét,és tudom hogy szerelmes belém,ennyire még soha nem szeretett engem senki mint ő engem.Viszont én nem vagyok már szerelmes belé és néha amikor telefonál vagy ír nekem..akkot jön az hogy" jajjj nemár" és úgy érzem hogy ő csak egy púp a hátamon,mert folyamat lóg a nyakamba és néha még a barátaimra is féltékeny és én szerintem 16 évesen egy párkapcsolatba nem kéne mindennap találkozni és reggeltől estig együtt lenni.Mert így aztse érzem hogy hiányozna-e vagy hogy szeretem-e mert magamse tudom :/

Én jó körülmények között élek,ő viszont elég szegényes sajnos,nem szeretek náluk lenni,se a társaságába.

Nem is feküdtem le vele,szóval simán elengedhetném akár sírás nélkül,főleg hogy most itt a nyár,én nem vele akarok egész nyáron ülni a 4 fal között,hanem csavarogni szeretnék menni ide-oda a haverokkal..

Nektek mi a vélemyénetek?

16L


2012. jún. 24. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
eleinte ? 4 hónap az azért még az eleje
2012. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első voltam. amúgy meg igen! éld az életed és csavarogj, de persze ne k.rváskodj :D Kellemes nyarat és jó szórakozást! :)
2012. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele.Nem szereted,tök felesleges egymás idejét húzni.
2012. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia. nézd eléggé hasonló helyzetben vagyok mint te. szerintem szakíts vele..
2012. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én jó körülmények között élek,ő viszont elég szegényes sajnos,nem szeretek náluk lenni,se a társaságába." --- Soha nem értettem az ilyet. Arról, hogy szegény nem Ő tehet és, hogy nem egy szuper házban él ... az sem az Ő hibája... Senkit nem kell lenézni azért mert nem a legjobb körülmények között él. Ha a pasim szegényes körülmények között élne - én akkor is szívesen lennék náluk. Fuu, de utállom az ilyet. Bocs, de így van. és ha 16 évesen így gondolkozol ezzel kapcsolatosan akkor mi fog történni később. Omg... Na jó nem írók többet mert csak idegesebb lennék.


20/L

2012. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nem is feküdtem le vele,szóval simán elengedhetném akár sírás nélkül" - micsoda értékrend, anyukám...
2012. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16 évesen hány sráccal feküdtél le, hogy azokat sírva engedted el?

Mi a f*sz van a világgal?

2012. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem vagyok rossz indulatú de egyet kell hogy értsek az 5. És a 6. Válaszolval... Szakíts vele, ha te nem vagy ragaszkodó tipus, ő viszont sokat törődne a szerelmével akkor nem érdemled meg. Ha már egy üzenetére is húzod a szád akkor ott már baj van, ez így nem fog működni.
2012. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szakíts vele, ennek már nem sok az értelme. Viszont mond meg neki, hogy nem az ő hibája, nem tört össze a szívét teljesen, ha annyira szeret téged.. És ne azt nézd, hogy gazdag-e, vagy hogy kicsit szegény, hanem a szívét, mert lehet, hogy szegény, de a szíve aranyat ér és fordítva..:) gondolkodj kicsit ezen.
2012. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!