Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első randi sminkkel vagy nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi sminkkel vagy nélkül?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mehetsz sminkben, kivéve, ha nem vagy elég tapasztalt a sminkelésben. Ez esetben ne az első randin próbálkozz!
2012. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jún. 25. 10:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Diszkrét sminkkel. És a diszkréten van a hangsúly.
2012. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ h csak szex kell vagy kapcsolat ha az utobbi akkor ne vagy tényleg csak szolidan mert az a jó ha a valódi arcod tetszik meg neki:)
2012. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán elmehetsz smink nélkül, főleg ha amúgy sem szoktál sminkelni. Legalább nem árulsz zsákbamacskát. De egy pici szolid smink is jó lehet. Kis szempillafestés, szájfény - szerintem ennyi bőven elég.
2012. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
minimális sminkkel. egy kis szempillaspirál, meg egy kis labello a szájra és kész is.
2012. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor diszkrét, ízléses, natúr sminkkel. Ha fiú vagy, akkor smink nélkül.
2012. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Max egy kis szempillaspirál, esetleg húzd ki a szemed, de semmiképp ne legyen rajtad 2 kiló vakolat :))
2012. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha 30 alatt vagy, akkor inkább ne, felette meg inkább igen. Gondolom tini vagy, tehát ne sminkelj!
2012. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát azért már egy jó ideje sminkelnek a tinik:D Már az én időmben is megszokott volt egy minimális smink (szempillaspirál pl). Az még nem ártott meg senkinek.
2012. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!