Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírtatok már lány miatt?

Figyelt kérdés
Kort és esetet is írjatok.
2012. jún. 25. 11:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos igen.

F/19

Esetet nem írok... sajnos egy ribit fogtam ki és túlságosan megbíztam benne. :)

2012. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

még nem de van hogy közel állok hozzá x'D


17/f

2012. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
elsőhöz hasonló helyzetben igen
2012. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
én nem pasi vagyok, de nekem az exem annyira pityergős volt, kétszer is elbőgte magát miattam, mindkétszer szakítás miatt, és végig mondogatta h nem engedlek el meg h szeretlek ... -.-
2012. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
57%

Bolond aki sír egy lány után :D Egyébként meg igen :(

Hát hogy miért sírtam, mert szerelmes voltam.

17/F

2012. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 hellosztok ***** válasza:
aham de nem írom le pontosan mivolt hoszú lenne
2012. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
4%
normális férfi nem sír
2012. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%

Igen, nagyon megzuhantam és depressziós blokkba kerültem. Leoltott egy friss barátnőm, hogy soha többet nem akar látni, mert durván para arc vagyok, akkor voltam 22, azóta távol tartom magam a lányoktól, mert hiszek neki :).


26/F

2012. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Sajnos, hülye kis tizenévesként. :D Azóta megembereltem magam hálistennek.
2012. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Normális férfi miért nem sír? 38 éves nő vagyok, és én azt mondom, ha egy férfi komoly szituban elsírja magát, nem hisztiből, akkor az igen is nagyon szép és megindító tud lenni. Azon látszik, hogy képes igen mélyen érezni, és vállalja az érzéseit. Szóval nem kell cikinek érezni ha néha elsírjátok magatokat. Szakítani akartam a pasimmal, komoly, de érzékeny férfi, és akkor elsírta magát. Annyira megindító volt, és olyan mélyen érintett, hogy ennyire szeret, hogy átgondoltam, és ma is együtt vagyunk. Boldogan. Hát részemről ennyi.
2012. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!