Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minél tovább vagyok a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X Susy Omega x kérdése:

Minél tovább vagyok a barátommal, annál kevésbé leszek vonzó a számára?

Figyelt kérdés
Adok magamra, igyekszem csinosan öltözködni, bár nem vagyok 40 kiló. Nagy cici, nagy fenék, meg egy kis husi. De nem vészes:) Néha mégis azt érzem, hogy olyan jó lenne kis törékeny, darázsderekú, hosszú, hullámos hajú tüneménynek lenni. A hajam göndör, de még elég rövid... Mindegy. A lényeg, hogy már egy éve vagyunk együtt, és szeretném, ha mindig szexi és szép lennék a számára. Néha még most is, a legváratlanabb pillanatokban mondja, hogy szép vagyok, és nagyon örülök ennek, csak félek, hogy ez egyszer el fog múlni. Meg hogy jobban izgatja őt más nő teste, mert azt még nem fedezte fel.
2012. jún. 25. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj ezen :))
2012. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg szeret addig mindig vonzó leszel a számára :)
2012. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pasik mindig megnéznek majd más nőket,ezt nem lehet belőlük kiiktatni,de ha Veled van és Téged szeret,és még meg is dicsér nincs mitől félned...

A szeretett nőn lehet plusz/persze nem sok,ne hanyagold el magad/,de mindig gyönyörű leszel a számára!:)

2012. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az aggályaid jogosak,benne van a pakliban.De azért ne úgy élj,hogy kiver a víz a gondolattól,hogy vajon meddig fogsz eléggé tetszeni vagy mikor dobbant:?!:?!
2012. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!