Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedtünk a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedtünk a barátommal, és utólag belátom, hogy az én hibám volt. Bocsánatot kértem, de mégis félek, hogy ezért kevésbé fog szeretni. Mit tegyek, hogy ne maradjon benne tüske?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, és azért vagyok megijedve, mert ez volt a legelső veszekedésünk. 20 évesek vagyunk.
2011. ápr. 20. 10:31
 1/4 Kingaa1 ***** válasza:
100%
Hacsak nem mondtál rá fűt-fát nem anyáztad meg nem hánytál fel minden elhallgatott sérelmet nem fog kevésbbé szeretni, mert veszekedtetek... szerintem
2011. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de édes!



Ha az első nagyobb veszekedést nem éli túl a kapcsolat akkor nem is volt fejlődő képes. Ergo nem tartott volna sehová és előbb utóbb váltatok volna.


A viták árán is, kell, hogy haladjatok előre. Inkább örülj, hogy túl vagytok rajta.

2011. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha igazán szeret,akkor továbbra sem lesz probléma ugy gondolom.legyél vele sokkal kedvesebb és türelmesebb.nálunk sajnos nem így történt...
2011. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
engedd magad megveretni! férfiember mindig megkönnyebbül ha egy jól irányzott ütéssel bizonyíthatja be az igazát!
2011. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!