Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gazdag vagyok valóban könnyebb titeket lányokat meghódítani?

Figyelt kérdés

Sajnos elég csúnyácska vagyok, de apumnak is elég sok pénze van meg én is egy elég jó sikeres céget működtetek, aránylag szép fizetéssel.

Sose volt sikerem a lányoknál, de sose a pénzemmel csajoztam, ha pénzemet mutatom nekik, akkor valóban könnyebben találok párt magamnak?


2012. jún. 25. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. Kérdés, hogy akarsz-e olyan párt magad mellé, akinek csak a pénzed vonzó..
2012. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. Amúgy hülye a kérdés.
2012. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Konretan ne vegyel elo 2millio forintot :P

De ha latszik, es erzekelheto rajtad a penz(kocsi, ruha, sajat lakas) akkor egy bizonyos kor utan jelent valamennyi elonyt.(18evesen elegge mindegy)

2012. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ha csak a pénzeddel akarsz csajozni, akkor pénzéhes k*rváknál jobbat nem fogsz találni. Én azt mondom, hogy inkább próbálj meg ismerkedni, biztos van olyan hölgy is akinek te leszel álmai pasija. Sok sikert!
2012. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak a plázacicákat mozgat a pénzt, a hétköznapi lányok közül kb. 10-ből 9-et nem érdekel a pénzed (Nem hivatalos adat, csak saját megfigyelés).
2012. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De úgy is összejönnének velem, hogy baromi ronda vagyok kövér??
2012. jún. 25. 13:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha valamennyire jó a stílusod akkor szerintem igen. Bár én nem vagyok csaj, csak ezt látom!
2012. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kamu kérdés, nem látjátok? :)
2012. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Megkönnyít sok dolgot a pénz, de nem attól lesz barátnőd. Egy estére összeszedhetsz bárkit, de hosszabb távra, necces.


Ismerek olyan srácot, aki milliomos, de egy unalmas gyökér, és 3 lánnyal csókolózott összesen. Pont azért, mert nincs stílusa, rossz a kisugárzása és az összes témája annyi, hogy úú így az arany, úgy az arany, mennyire jó befektetés, stb.


És van olyan szegény barátom is, akinek néha a piát is mi vesszük, és mégis van neki általában szép barátnője, mert van stílusa, lehet vele beszélgetni, kedves, intelligens.


Ha gondolod, lehetek a segítőd, mert hoztam már fel néhány emberkét a semmiből, akik azt hitték, hogy esélytelen az életük :D

2012. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14:10 Persze nem ingyen:D
2012. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!