Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni ha a párotoknak már van gyereke az elöző házasságábol? Lehet ugy kezelni az ö gyerekét ahogy a sajátomat (nekem is van gyerekem az elöző kapcsolatombol)?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nehéz elfogadni ezt a helyzetet az elején azt hittem menni fog de most nem,mit tegyek?Nem élnek velünk a gyerekek,igy csak hétvégén vagy a nyáriszünetben vannak velünk,illetve a párom gyereke mert ő iskolás és ilyenkor ugy érzem én háttérbe szorulok,nem tudok a párommal ugy beszélgetni és együtt lenni ahogy szeretnék,szinte szohoz sem jutok a 11 éves gyereke mellet!

Folyton csak ő nyüzsög és még ha én beszélek is belebeszél,ha meg szolok valamit akkor én vagyok az undok,meg ha kérem hogy tartson rendet vagy pakoljon el akkor én parancsolgatok(mert hát az anyánál ezt nem szokás),igy viszont nem tudok jofej lenni vele!Mit tegyek?


2012. jún. 25. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, de ha már neked is van gyereked nem nagyon várhatod hogy szingli pasit találsz magadnak. Az én páromnak is van egy 5 éves lánya, két hetente jön de jól kijövünk, pedig szigorú vagyok vele akár a saját gyerekemmel, anyuka is totál ellenem neveli, a gyerek mégis imád engem, magam sem tudom miért. Szóval kijövünk, de az én párom ilyenkor is van velem, nem szorulok háttérbe, sőt néha én vagyok a gyerek mindene, levakarni sem tudom magamról. Mégis nehéz a szitu, mert sok a külön érdek, a külön gyerek miatt, még így, hogy jól kijövök a gyerekkel így is van sok nézeteltérés az éngyerekemtegyereked miatt. Ha nálatok ez egyáltalán nem működik érdemes elgondolkodni hogy mit akarsz az élettől, és hogy ez a pasi jó választás e.
2012. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Halmozottan hátrányos helyzetben vagy. Én is. :-)

De én nem szólok rá, mert tudom, hogy eszköztelen vagyok. Csak indirekt módon tudok "nevelni". Soha semmit nem tiltok meg.

A 11 éves gyerek már nagyon jól tudja, hogy semmit sem tehetsz. Akármilyen szemét, nem adhatsz neki egy pofont.

Nem lehet úgy kezelni, mit a sajátodat.

2012. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Jézusom, nem bírod ki azt a pár napot amíg ott van? Egy érett felnőtt vagy, komoly hogy féltékeny vagy egy 11 éves gyerekre? Mi lenne ha elkezdenél felé közeledni, vagy ehhez túl kicsi az agykapacitásod?

"én háttérbe szorulok,nem tudok a párommal ugy beszélgetni és együtt lenni ahogy szeretnék"

B@szki, nem körülötted forog a világ, kapjál már a fejedhez.

2012. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

# 3!


Nagyon mellékvágányon vagy. Ha elolvastad volna kérdést, akkor nem írnál ilyen hülyeségeket.

Éppen arról van szó, hogy a gyerek féltékeny és a gyerek próbálja kierőszakolni, hogy körülötte forogjon a világ. A gyereknek sokkal könnyebb a helyzete, mert ő csak tönkre akarja tenni a felnőttek kapcsolatát. Tudja, hogy ha normális a szülő, akkor nem fogja ott azonnal nevelni. Ezzel a gyerek vissza is él. A kérdező szinte semmit sem tehet.

Egy ilyen gyerek még azzal sem tud mit kezdeni, hogy a pótapa normálisabb az igazi apjánál. Megijed attól, hogy a pótapa normális, kedvelhető és összezavarodik.

2012. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy tönkre akarja tenni, a gyerekek azt akarják hogy anyu és apu örökre együtt legyenek, majd kinövi.
2012. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hehehehe.... XD

Ja a gyerek az olyan. Aljas számító kis korcs. 11 évesen már elváltak a szüleim, apa új nője pedig igyekezett minél inkább levakarni minket a halálba.

Én azért beszéltem megállás nélkül apának abban a havi 1 napban, amíg találkoztunk, mert hiányzott és el akartam neki mesélni mindent, amiről lemaradt, és amiről annó kisgyerekként még úgy gondoltam, hogy érdekli.

Nem a kapcsolatát akartam tönkreb.szni, tudtam, hogy ők elváltak, ez van. Én az apukámat akartam, ennyi, kész, nem több, nem kevesebb. És havi 1-2 napot szerintem túl lehet élni, hogy nem veled foglalkoznak.

De ha olyan számító kis kva akarsz lenni, mint apa nője volt, akkor simán hangold a gyerekei ellen, a férfiakat elég könnyen lehet.

Most 21 évesen, már szinte semmi kapcsolatom nincs az apámmal, le se sz.rja, hogy élek vagy sem. :)

Szóval azért itt mielőtt gyártanátok a rögeszmés a gyerek tönkre akar cseszni mindent elméleteket, gondoljátok már végig, hogy mit mondtok, azért egy gyerek fel tudja ám fogni, hogy a szülei nem lesznek többet együtt, de a szeretetükre ettől függetlenül még igényt tarthat...

21L

2012. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
heti 32,5 napro havi 10-12 naprol azaz fél honaprol irok,anyit van velünk!!
2012. júl. 20. 13:16
 8/13 A kérdező kommentje:
elirtam heti 2,5 nap!!!!!
2012. júl. 20. 13:22
 9/13 anonim ***** válasza:

# 6!


Ez nem rögeszmés dolog, de te is látod, hogy most le sem sz@r, de neked mégis ő volt az APA! Tehát azt nem igazán sikerült időben megértened, hogy neki te már nem számítasz. Ennek felfogása pedig kisgyerekként szintén nagy trauma. Gondolhatja ilyenkor a gyerek, hogy egy másik felnőtt miatt lehet. 11 évesen még bőven így gondolkodnak a gyerekek. Nehezen fogadják be a valóságot.

Egészen már a havi 1 nap és heti 2-7.

2012. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az en paromnak is van mar egy 7 eves lanya, minden masodik heten egy hetet nalunk van.EGY HETET!! Az anyja az egyeduli gondviselo, elintezte valahogy, igy ez a torvenyes.a parom nemet, itt is elunk es havi olyan osszeget fizet gyerektartast, mintha nem fele-feleben nevelnek a gyereket.igy minden masodik heten nekem gyomoridegem van, a kislany elvar tolem mindent, mint az anyjatol, de ha en kerek valamit (szoba takaritas, vagy h rakjon vissza mindent a helyere amit elvesz), nem fogad szot.elveszi a dolgaimat, parfumok stb.es nem mondhatok semmit, mert a pasim fel, h akkor majd az anyja tobbet nem engedi hozzank, ha en tul szigoru leszek.. elvarja, h en valtozzak azert, h nehogy a lanyat eltiltsa tole az anyja.. szoval nyelnem kell.. mivel en is 5.hetes terhes vagyok tole, igy olyan taktikat valasztottam, h inkabb csinalok baratnos programot, mint otthon ulni veluk.erre a pasim tegnap kiakadt, hogy nekem a baratnom es annak a gyermeke fontosabb, mint az o gyereke.ez igy van.a baratnomet ismerem regota, olyan itt kint, mintha a noverem lenne (sajat csaladtag nincs nekem itt nemetorszagban) es a gyermeke szuletesenel is ott voltam, egyutt sokat eltunk at.nm varhatja el, hogy egybol imadni fogom a lanyat.foleg, h utalom az anyjat (a pasim exet), plusz a kislany allandoan kovetelozik h mindent ami neki tetszik, vegyuk meg...
2013. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!