Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tapasztaltakat kérdezném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tapasztaltakat kérdezném első sorban! Mekkora esélye van egy elvált nőnek, hogy az előző házasságából született gyerekével együtt új, normális, hosszantartó házasságot és/vagy életet kezdhessen egy másik férfival?

Figyelt kérdés
A férfiak válaszára is kíváncsi lennék. Én most 25 éves vagyok, 3 éve házas és 10 éve vagyok a párommal. Szóval egy hűséges, ragaszkodó típus, aki ugyanezt elvárná a párjától.
2011. máj. 23. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Édesanyám 37 éves, 19 évesen szült meg engem, 13 évig együtt volt az apukámmal születésemtől számitva, aztán szétmentek, akkor én már 13 voltam, de talált magának mást, aztán vele is szétmentek, de nem sok idöre rá talált egy nála fiatalabb joképü pasit, aki most a nevelöapám és nagyon szeretik egymást két éve. :) Szóval van esélyed rá :)
2011. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát én csak nővérem esetét tudom elmesélni, neki van/volt egy kapcsolata amiből született egy második gyerek, de a pasinak nincs kedve elköteleznie magát, és nem is szereti nővéremet, a gyerek kéne neki, de persze nővérem nem adja. Nővérem azóta is vakon szerelmes a pasiba, nem veszi észre hogy ő mennyire nem kell neki, tulajdonképpen a gyereket se akarta.

Viszont nem lehetetlen, nem minden pasi ilyen, ha szeretek valaki és anyagilag megengedhetem akkor engem nem zavarna a gyerek, de csak akkor mennék bele a kapcsolatba ha hosszú távra tudok az illetővel tervezni.


28/f

2011. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Matematikai esélye mindig van. Személy szerint nekem ez már vállalhatatlan kompromisszum. Nem nevelem annak a gyerekét aki miatt esetleg hanyagoltak a nők régebben. Kicsinyes bosszú, de ez van.

34 ffi

2011. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

En tuti nem vallalnam a kolykot, nem vagyok hulye.

Mas megcsinalta es meg neveljem fel mi?

2011. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az anyukám példáját tudom mondani. 12 évig volt az első férjével aki alkoholista lett ezért elhagyta. 3 gyereke volt ekkor, majd összejött a következő férjével aki mellett 12 évig volt de rájött hogy nem boldog, és elhagyta. Ekkor már 4 gyereke volt. Most 3 éve van a kedvesével, össze is házasodtak és úgy érzem végre olyan férfi mellett van aki megérdemel egy ilyen jó embert mint ő. Van esélyed. És egy érett okos férfi nem azzal fog foglalkozni ki csinálta a gyereket, az a gyerek a tiéd, a részed, aki szeret az el fog fogadni vele együtt. Ha pedig nem akkor az olyan pasira kár is vesztegetni az időt-energiát.
2011. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja bocsi én lány voltam :D
2011. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát pl velem ellentétben az a felelősségteljes aki 21 éves korától 3 gyereket szül, mindegyiket másnak, aztán rájött hogy mindháromszor tévedett s most én legyek a vajszívű megértő, hogy ő hogy megváltozott s már velem is összejönne.

Nem vagyok egy vulgáris típus, de lóf@szt.

34 ffi

2011. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyapám a jó példa erre, ő 6 gyereket nevelt ebből 3 volt az övé 1 az előző kapcsolatból jött mamámmal, 2 meg ő vett magához mert a szomszéd szülei elhanyagolták, a mi családunkban sosem a vér számított hanem hogy ki nevelt fel, nekem is vannak fél testvéreim, és ugyanúgy szeretjük egymást. Sok pasi van akik nem ragaszkodnak a saját vérükön kívül senkihez, valahol ez is megérthető, minket mindenesetre mindig arra neveltek hogy nem a vér köt össze minket hanem az hogy szeretjük egymást. Bátyámnak is 2 gyereke van az egyik pici baba volt mikor összejött a feleségével, a baba apja öngyilkos lett mert nem bírta a terhet. Erről nem a felesége tehet.

Ha egyszer lesz családom akkor szeretnék majd örökbe fogadni egy árvát ha lesz is gyerekem. De gondolom én inkább a kivétel vagyok mint az átlag. A nőt akit szeretek nem az alapján ítélem meg hogy milyen kapcsolatai voltak és van e gyereke. Ha mindenki így állna hozzá 35 év felett mindenki magányos lenne.

2011. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
HA a ferje egy fereg volt aki lelepett es otthagyta gyerekkel egyutt magara a not, esetleg meghalt, szoval nem a no tehet a dologrol, akkor elkepzelheto. Olyan noben viszont nem tudnek megbizni aki a gyereke apjat kepes elhagyni. Nagyon nyomos ok, peladul ha verte, terrorizalta oket, vagy fuvel-faval csalja, kivetel termeszetesen, de azt az ervelest hogy "akkor meg szerettem, gyereket is szultem neki, de most mar nem szeretem/rauntam" nem tudom elfogadni.
2011. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Azok a pasik, akik azt mondják, hogy "nem nevelem fel más kölykét", szerintem iszonyatosan ostoba emberek. Senki nem kérne titeket arra, hogy neveljétek egy idegen gyerekét, még az anyuka sem, akibe esetleg beleszeretnétek.

Én szüleim is elváltak, már több, mint 10 éve, azóta anyukámmal és a pasijával élek. Egyáltalán nem nevel, sosem nevelt, nem szólt bele semmibe, a véleményét pedig bárki nyíltan elmondhatja, de főleg családon, ergo egy háztartáson belül, ami nem számít egyáltalán nevelésnek. Anyagilag sem engem segít, hanem anyukámat, együtt dolgoznak azon, hogy minél jobban éljünk, szép legyen a házunk, szép legyen a kertünk. De ez sem tartozik a nevelés kategóriába.

22/L

2011. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!