Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annabella026 kérdése:

Mért nem szeretkezik velem?

Figyelt kérdés

Még csak 1,5 éve vagyunk együtt és a szexuális életünk a béka segge alatt van... 21 éves vagyok nem egóból de lenne olyan ember aki szívesen tenne a magáévá...de a párom ő

(42) és a heti egy alakalomért is kuncsorognom kell! Lassan 1hónapja nincs semmi..Kérdeztem már tőle hogy van e vkije de azt mondta hogy szeret és ilyen az eszembe se jusson, ha pedig van "töcsi" akkor meg elég aktív! Mit tegyek Vágy fokozóval próbálkozzak? Ja a szexy rucik nem jönnek be neki!


2012. jún. 26. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
eleve is... ne gyere össze egy 42 éves faszivaal!!! az már egy matuzsálem! mit vársz tőle? járj egy 23 éves csávóval, az naponta 6szor gerincre vágni, na!
2012. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, ő ennyit igényel és kész.

Én három napot is alig bírok ki, és van akinek ez sok.

2012. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezdettöl igy van, vagy volt kezdeti namégegyszerkétszer.
2012. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eleinte minden rendben ment...ha meg csalnám gerinctelen lennék és a bűntudat...elhagyni meg nem tudom mert szeretem.. ja és közös a ház is!
2012. jún. 26. 12:09
 5/9 TheHutyutyu ***** válasza:
Asszonyom sajnálattal kell közölnöm hogy ön párja életképtelen lett. Kérem hívja be az irodámba ahol egy főbe lövéssel véget vethetek neki az életének vagy ez sem sikerül, akkor AK-47-es gyorsan megkezdem a beavatkozást!!! :D
2012. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

osztán van-e sok pénze, meg fődje?

van néki, csak puha a lőcse?

a vagyont nézzed, ne a romantikát!!

2012. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem életkor függő. 45 vagyok, de naponta megy. Habitus kérdése. Szerintem.

Hát, 40 felett szerintem nem a szexy ruci izgató. Ha meg mégis, akkor már egyéb gáz is van....

Kis empátia, és megtalálod, hogy mivel tudod fejben fölizgatni. Utána jönnek a fizikai reakciók is:)

Egy ilyen fiatal nő - ha ésszel csinálja - folyamatos izzásban tud tartani egy érett férfit:) Tudom, tapasztaltam:)

2012. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Közös ház- nincs több kérdésem.
2012. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat volt amin jót mosolyogtam! Bírná Ő is csinálni de valami hiányzik... ha együtt vagyunk akk wwwóóówwww . Lehet hogy megunt!:(
2012. jún. 26. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!