Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kiszerethetett belőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerethetett belőlem?

Figyelt kérdés
2 éve együtt vagyunk,nekem van gyermekem.Együtt élünk fél éve.Minden megváltozott,agresszív,csúnyán beszél velem,nincs türelme sem hozzám sem gyermekemhez.Kezet emelt rám dühből,(vállon ütött de nem mert nagyon)olyanokat mond elege van,és mondta azt is:takarodjak.Azt is mondta.én tartom vissza őt attól hogy vegyen magának dolgokat.(eddig sosem mondta mit szeretne,de amióta ideköltöztem vett már 90.000 ft értékben magának szerszámokat stb.)Amikor el akartam menni vissza tartott,azt mondja szeret,dühből mondja(de szerintem ha az ember nem gondolja komolyan ilyet nem mond.)de neki sok,hogy nekem sok az adósságom,pedig nem is kértem segítsen fizetni,én gondom majd megoldom.Lehet most lett neki sok egy "család?Én 32 éves Nő vagyok ő 24 éves .Sosem élt előttem,úgy érzem nem szeret.Mellette kedves tud lenni,többször odajön megölel,bár...se.uálisan nem szere..ezik velem,csak neki francia és ennyi már 1 hete.Ha szólok,azonnal felkapja a fizet.köszönöm a válaszokat,akinek van tapasztalata nagyon várom.!!

2012. jan. 4. 10:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat sehova sem vezet. Pontosabban, ha vele maradsz, előbb-utóbb komolyabb tettlegességig fog fajulni a dolog. Én nem maradnék mellette.
2012. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szerinted kiszeretett,csak magának sem ismeri be?
2012. jan. 4. 10:46
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként sosem engedném,hogy

1. egy férfi rám emelje a kezét.Elég ha egyszer megüt,utána már könnyen fog a falhoz csapni is

2.Hogy a gyerekem ilyen környezetben nőjön fel.


Komolyan! Te ilyen jövőt képzelsz a gyerekednek??Inkább éljek egyedül a gyerekemmel,mint egy olyan emberrel aki nem tud megbecsülni..

36/N

2012. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja,és még valamit.

Szerintem soha nem is szeretett,csak az újdonság jó volt,hogy máshol él,hogy kiszolgálták,hogy van egy nője.

Aki szeret az nem viselkedik így,az nem emel rád kezet..

2012. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem volt eddig kapcsolata,és tőlem mindent megkap.Van úgy hogy saját magának sem meri beismerni hogy nem szeret?

Én is úgy érzem,akin ennyire látszik elege van,az nem szeret.Állandóan féltékeny,semmi önbizalma,mindenért én vagyok a hibás,és meg akar állandóan változtatni.

2012. jan. 4. 10:51
 6/24 anonim ***** válasza:

az öcsém és a felesége között 10 év van, a sógornőm annyi idős, mint te, öcsém 23. van már egy gyerekük, illetve van a sógornőmnek egy 8 éves fia. ugyan ez a helyzet náluk is. én is úgy gondolom, hogy a párod még nem élt eleget, ugyanúgy, ahogy az öcsém sem. szeretem a feleségét és a gyerekeket is, de úgy gondolom, hogy ha nem lenne a közös kislány, ők már nem lennének együtt. és a sógornőmnek is volt nem kis adóssága, öcsém dolgozik, sógornőm nem, és nem is nagyon látom rajta az elszántságot. tehát a 23 éves öcsém egy majdnem 33 éves nő adósságát törleszti, holott most van az az időszaka, hogy élnie kéne. És igen, ő is agresszív a feleségével, és azt gondolom, hogy azért, mert őt okolja a mostani nehézségekért és azért, hogy a legszebb éveiben 16 órákat dolgoznia kell. félreértés ne essék, nem védem az öcsém, mert két emberen múlik az egész, mind a házasság, mind a gyerek, de mégis úgy gondolom, hogy a sógornőmnek is lehetett volna több esze, és az öcsémnek is. Tehát szerintem a te esetedben is hasonló problémák lehetnek, talán erről elég mélyen és őszintén el kéne beszélgetni.


nem bántásból írtam le neked, csak a tapasztalatomat és a véleményemet osztottam meg.

2012. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akkor jól érzem a jeleket? :(
2012. jan. 4. 11:23
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerethet ő a maga módján, én még ezt is esélyesnek látom.

De normális kapcsolatra képtelen, vagy csak - ne sértődj meg -, de pont a legrosszabbat hozod ki belőle. Ez is lehetséges.

2012. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen.lehet a legrosszabbat hozom ki belőle,mert szembesítem a problémákkal,meg lehet most jött rá sok neki a cslád.
2012. jan. 4. 11:30
 10/24 anonim ***** válasza:
Megüt,durva veled,és neked az a legnyagyobb problémád kiszerethetett e belőled??Nem tok mindegy?Nem normális és kész. Amugy meg nem tettél fel valamelyik nap már egy hasonlo kérdést?
2012. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!